Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa okręgowa

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-11/2018-08-12

1BŁĘKITNI LUBNO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-08-1212:00BOISKO (Lubno 32)2:2
2SPARTAK DESZCZNO - STAL SULĘCIN2018-08-1112:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)5:5
3PIAST KARNIN - RADOWIAK DREZDENKO2018-08-1215:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:0
4KASZTELANIA SANTOK - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-08-1117:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)2:0
5POGOŃ SKWIERZYNA - MEPROZET STARE KUROWO 2018-08-1118:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:0
6LZS BOBRÓWKO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-08-1114:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)0:3
7POLONIA LIPKI WIELKIE - WARTA SŁOŃSK2018-08-1211:00Lipki Wielkie, Szosowa 58:1
8ODRA GÓRZYCA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-08-1118:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:6


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-18/2018-08-19

9ZIELONI LUBIECHNIA W. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-08-1918:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:1
10WARTA SŁOŃSK - ODRA GÓRZYCA2018-08-1816:00Słońsk, Wiejska 13:0
11ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-08-1916:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)1:2
12MEPROZET STARE KUROWO  - LZS BOBRÓWKO2018-08-1814:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)2:1
13ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - POGOŃ SKWIERZYNA2018-08-1815:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)0:3
14RADOWIAK DREZDENKO - KASZTELANIA SANTOK2018-08-1818:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)0:3
15STAL SULĘCIN - PIAST KARNIN2018-08-1811:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )1:2
16BŁĘKITNI LUBNO - SPARTAK DESZCZNO2018-08-1912:00BOISKO (Lubno 32)5:0


Kolejka: 3 w dniach 2018-08-25/2018-08-26

17SPARTAK DESZCZNO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-08-2514:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:1
18PIAST KARNIN - BŁĘKITNI LUBNO2018-08-2615:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:2
19KASZTELANIA SANTOK - STAL SULĘCIN2018-08-2516:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)3:5
20POGOŃ SKWIERZYNA - RADOWIAK DREZDENKO2018-08-2510:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)4:1
21LZS BOBRÓWKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-08-2517:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)1:5
22POLONIA LIPKI WIELKIE - MEPROZET STARE KUROWO 2018-08-2517:30Lipki Wielkie, Szosowa 350:3
23ODRA GÓRZYCA - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-08-2516:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:4
24ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA SŁOŃSK2018-08-2511:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)5:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

25ZIELONI LUBIECHNIA W. - WARTA SŁOŃSK2018-09-0217:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:2
26ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-0117:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)2:1
27MEPROZET STARE KUROWO  - ODRA GÓRZYCA2018-09-0114:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)1:0
28ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-0117:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)1:1
29RADOWIAK DREZDENKO - LZS BOBRÓWKO2018-09-0117:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)4:1
30STAL SULĘCIN - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-0118:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )2:2
31BŁĘKITNI LUBNO - KASZTELANIA SANTOK2018-09-0212:00BOISKO (Lubno 32)3:1
32SPARTAK DESZCZNO - PIAST KARNIN2018-09-0116:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)0:1


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

33PIAST KARNIN - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-09-0814:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:1
34KASZTELANIA SANTOK - SPARTAK DESZCZNO2018-09-0817:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)3:2
35POGOŃ SKWIERZYNA - BŁĘKITNI LUBNO2018-09-0814:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)7:2
36LZS BOBRÓWKO - STAL SULĘCIN2018-09-0816:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)0:2
37POLONIA LIPKI WIELKIE - RADOWIAK DREZDENKO2018-09-0917:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:2
38ODRA GÓRZYCA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-0817:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)3:2
39ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-0816:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)0:1
40WARTA SŁOŃSK - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-0816:00Słońsk, Wiejska 13:5


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

41ZIELONI LUBIECHNIA W. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-1512:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:4
42MEPROZET STARE KUROWO  - WARTA SŁOŃSK2018-09-1612:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)4:0
43ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-1517:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)2:1
44RADOWIAK DREZDENKO - ODRA GÓRZYCA2018-09-1517:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)3:1
45POLONIA LIPKI WIELKIE - STAL SULĘCIN2018-09-1517:00Lipki Wielkie, Szosowa 53:6
46BŁĘKITNI LUBNO - LZS BOBRÓWKO2018-09-1612:00BOISKO (Lubno 32)7:3
47SPARTAK DESZCZNO - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-1514:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)2:6
48PIAST KARNIN - KASZTELANIA SANTOK2018-09-1512:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)4:2


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

49KASZTELANIA SANTOK - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-09-2217:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)5:0
50POGOŃ SKWIERZYNA - PIAST KARNIN2018-09-2217:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)2:1
51LZS BOBRÓWKO - SPARTAK DESZCZNO2018-09-2216:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)0:4
52POLONIA LIPKI WIELKIE - BŁĘKITNI LUBNO2018-09-2217:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:2
53ODRA GÓRZYCA - STAL SULĘCIN2018-09-2217:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:2
54ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - RADOWIAK DREZDENKO2018-09-2216:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)4:0
55WARTA SŁOŃSK - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-2316:00Słońsk, Wiejska 12:2
56ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-2216:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)0:6


Kolejka: 8 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

57ZIELONI LUBIECHNIA W. - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-2916:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:2
58ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-2916:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)2:1
59RADOWIAK DREZDENKO - WARTA SŁOŃSK2018-09-2916:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)4:3
60STAL SULĘCIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-2917:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )3:3
61BŁĘKITNI LUBNO - ODRA GÓRZYCA2018-09-3012:00BOISKO (Lubno 32)3:3
62SPARTAK DESZCZNO - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-3016:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)2:1
63PIAST KARNIN - LZS BOBRÓWKO2018-09-3014:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)7:0
64KASZTELANIA SANTOK - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-2917:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)2:5


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

65POGOŃ SKWIERZYNA - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-10-0616:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)10:0
66LZS BOBRÓWKO - KASZTELANIA SANTOK2018-10-0615:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)0:3 V
67POLONIA LIPKI WIELKIE - PIAST KARNIN2018-10-0616:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:6
68ODRA GÓRZYCA - SPARTAK DESZCZNO2018-10-0716:30Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:1
69ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - BŁĘKITNI LUBNO2018-10-0616:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)6:0
70WARTA SŁOŃSK - STAL SULĘCIN2018-10-0614:00Słońsk, Wiejska 13:3
71ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - RADOWIAK DREZDENKO2018-10-0616:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)1:0
72MEPROZET STARE KUROWO  - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-0614:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)4:2


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

73ZIELONI LUBIECHNIA W. - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-1414:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:3
74RADOWIAK DREZDENKO - MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-1315:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)1:2
75STAL SULĘCIN - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-1416:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )3:3
76BŁĘKITNI LUBNO - WARTA SŁOŃSK2018-10-1412:00BOISKO (Lubno 32)2:4
77SPARTAK DESZCZNO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-1314:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)0:0
78PIAST KARNIN - ODRA GÓRZYCA2018-10-1316:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:0
79KASZTELANIA SANTOK - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-10-1316:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)5:2
80POGOŃ SKWIERZYNA - LZS BOBRÓWKO2018-10-1316:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:0


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-20

81LZS BOBRÓWKO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-10-2015:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)3:0 V
82POLONIA LIPKI WIELKIE - POGOŃ SKWIERZYNA2018-10-2015:00Lipki Wielkie, Szosowa 351:2
83ODRA GÓRZYCA - KASZTELANIA SANTOK2018-10-2015:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:1
84ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - PIAST KARNIN2018-10-2015:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)0:0
85WARTA SŁOŃSK - SPARTAK DESZCZNO2018-10-2014:00Słońsk, Wiejska 15:1
86ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - BŁĘKITNI LUBNO2018-10-2014:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:3
87MEPROZET STARE KUROWO  - STAL SULĘCIN2018-10-2016:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)4:0
88ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - RADOWIAK DREZDENKO2018-10-2014:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)2:0


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

89ZIELONI LUBIECHNIA W. - RADOWIAK DREZDENKO2018-10-2813:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:3
90STAL SULĘCIN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-2715:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )4:0
91BŁĘKITNI LUBNO - MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-2812:00BOISKO (Lubno 32)1:4
92SPARTAK DESZCZNO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-2714:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)5:1
93PIAST KARNIN - WARTA SŁOŃSK2018-10-2714:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)3:0 V
94KASZTELANIA SANTOK - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-2716:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)0:1
95POGOŃ SKWIERZYNA - ODRA GÓRZYCA2018-10-2711:30Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)5:1
96LZS BOBRÓWKO - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-10-2715:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)6:1


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-03

97POLONIA LIPKI WIELKIE - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-11-0314:00Lipki Wielkie, Szosowa 355:3
98ODRA GÓRZYCA - LZS BOBRÓWKO2018-11-0314:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)3:1
99ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - POGOŃ SKWIERZYNA2018-11-0313:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)0:0
100WARTA SŁOŃSK - KASZTELANIA SANTOK2018-11-0314:00Słońsk, Wiejska 12:5
101ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - PIAST KARNIN2018-11-0314:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)2:1
102MEPROZET STARE KUROWO  - SPARTAK DESZCZNO2018-11-0314:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)4:1
103ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - BŁĘKITNI LUBNO2018-11-0313:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)1:1
104RADOWIAK DREZDENKO - STAL SULĘCIN2018-11-0314:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)0:4


Kolejka: 14 w dniach 2018-11-10/2018-11-11

105ZIELONI LUBIECHNIA W. - STAL SULĘCIN2018-11-1112:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:5
106BŁĘKITNI LUBNO - RADOWIAK DREZDENKO2018-11-1112:00BOISKO (Lubno 32)2:2
107SPARTAK DESZCZNO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-11-1014:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1)3:1
108PIAST KARNIN - MEPROZET STARE KUROWO 2018-11-1014:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:2
109KASZTELANIA SANTOK - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-11-1014:30Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9)3:7
110POGOŃ SKWIERZYNA - WARTA SŁOŃSK2018-11-1014:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)5:1
111LZS BOBRÓWKO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-11-1013:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)2:0
112POLONIA LIPKI WIELKIE - ODRA GÓRZYCA2018-11-1014:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:2


Kolejka: 15 w dniach 2018-11-17

113ODRA GÓRZYCA - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-11-1714:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41):
114ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-11-1714:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
115WARTA SŁOŃSK - LZS BOBRÓWKO2018-11-1714:00Słońsk, Wiejska 1:
116ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - POGOŃ SKWIERZYNA2018-11-1714:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42):
117MEPROZET STARE KUROWO  - KASZTELANIA SANTOK2018-11-1714:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 49):
118ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - PIAST KARNIN2018-11-1713:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
119RADOWIAK DREZDENKO - SPARTAK DESZCZNO2018-11-1714:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
120STAL SULĘCIN - BŁĘKITNI LUBNO2018-11-1714:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):