Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa okręgowa

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2019-03-16

1ZIELONI LUBIECHNIA W. - BŁĘKITNI LUBNO2019-03-1614:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:0
2STAL SULĘCIN - SPARTAK DESZCZNO2019-03-1615:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 22:3
3RADOWIAK DREZDENKO - PIAST KARNIN2019-03-1614:00Drezdenko 01:0
4ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - KASZTELANIA SANTOK2019-03-1615:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)4:3
5MEPROZET STARE KUROWO  - POGOŃ SKWIERZYNA2019-03-1613:00Stare Kurowo, Kościuszki 492:1
6ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - LZS BOBRÓWKO2019-03-1614:00Przytoczna, Główna 423:0
7WARTA SŁOŃSK - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-03-1614:00Słońsk 440:0
8ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ODRA GÓRZYCA2019-03-1616:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 13:0


Kolejka: 17 w dniach 2019-03-23/2019-03-24

9ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-03-2316:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
10ODRA GÓRZYCA - WARTA SŁOŃSK2019-03-2415:00Górzyca 14a:
11POLONIA LIPKI WIELKIE - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-03-2412:30Lipki Wielkie, Szosowa 35:
12LZS BOBRÓWKO - MEPROZET STARE KUROWO 2019-03-2314:00Bobrówko, Choszczańska 7b:
13POGOŃ SKWIERZYNA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-03-2314:00Skwierzyna, Sportowa 1:
14KASZTELANIA SANTOK - RADOWIAK DREZDENKO2019-03-2316:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9):
15PIAST KARNIN - STAL SULĘCIN2019-03-2314:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:
16SPARTAK DESZCZNO - BŁĘKITNI LUBNO2019-03-2315:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):


Kolejka: 18 w dniach 2019-03-30/2019-03-31

17ZIELONI LUBIECHNIA W. - SPARTAK DESZCZNO2019-03-3015:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
18BŁĘKITNI LUBNO - PIAST KARNIN2019-03-3114:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44:
19STAL SULĘCIN - KASZTELANIA SANTOK2019-03-3016:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
20RADOWIAK DREZDENKO - POGOŃ SKWIERZYNA2019-03-3015:00Drezdenko 0:
21ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - LZS BOBRÓWKO2019-03-3016:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
22MEPROZET STARE KUROWO  - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-03-3015:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:
23ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ODRA GÓRZYCA2019-03-3015:00Przytoczna, Główna 42:
24WARTA SŁOŃSK - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-03-3016:00Słońsk 44:


Kolejka: 19 w dniach 2019-04-06

25WARTA SŁOŃSK - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-04-0617:00Słońsk 44:
26ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-04-0616:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
27ODRA GÓRZYCA - MEPROZET STARE KUROWO 2019-04-0615:00Górzyca 14a:
28POLONIA LIPKI WIELKIE - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-04-0616:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:
29LZS BOBRÓWKO - RADOWIAK DREZDENKO2019-04-0615:00Bobrówko, Choszczańska 7b:
30POGOŃ SKWIERZYNA - STAL SULĘCIN2019-04-0614:00Skwierzyna, Sportowa 1:
31KASZTELANIA SANTOK - BŁĘKITNI LUBNO2019-04-0617:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9):
32PIAST KARNIN - SPARTAK DESZCZNO2019-04-0615:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:


Kolejka: 20 w dniach 2019-04-13/2019-04-14

33ZIELONI LUBIECHNIA W. - PIAST KARNIN2019-04-1315:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
34SPARTAK DESZCZNO - KASZTELANIA SANTOK2019-04-1315:00Deszczno, Lubuska 90:
35BŁĘKITNI LUBNO - POGOŃ SKWIERZYNA2019-04-1412:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44:
36STAL SULĘCIN - LZS BOBRÓWKO2019-04-1317:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
37RADOWIAK DREZDENKO - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-04-1315:00Drezdenko 0:
38ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ODRA GÓRZYCA2019-04-1317:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
39MEPROZET STARE KUROWO  - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-04-1315:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:
40ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - WARTA SŁOŃSK2019-04-1315:00Przytoczna, Główna 42:


Kolejka: 21 w dniach 2019-04-20

41ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-04-2015:00Przytoczna, Główna 42:
42WARTA SŁOŃSK - MEPROZET STARE KUROWO 2019-04-2017:00Słońsk 44:
43ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-04-2016:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
44ODRA GÓRZYCA - RADOWIAK DREZDENKO2019-04-2015:00Górzyca 14a:
45STAL SULĘCIN - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-04-2017:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
46LZS BOBRÓWKO - BŁĘKITNI LUBNO2019-04-2015:00Bobrówko, Choszczańska 7b:
47POGOŃ SKWIERZYNA - SPARTAK DESZCZNO2019-04-2014:00Skwierzyna, Sportowa 1:
48KASZTELANIA SANTOK - PIAST KARNIN2019-04-2017:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9):


Kolejka: 22 w dniach 2019-04-27/2019-04-28

49ZIELONI LUBIECHNIA W. - KASZTELANIA SANTOK2019-04-2716:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
50PIAST KARNIN - POGOŃ SKWIERZYNA2019-04-2716:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:
51SPARTAK DESZCZNO - LZS BOBRÓWKO2019-04-2715:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
52BŁĘKITNI LUBNO - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-04-2812:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44:
53STAL SULĘCIN - ODRA GÓRZYCA2019-04-2717:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
54RADOWIAK DREZDENKO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-04-2716:00Drezdenko 0:
55ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - WARTA SŁOŃSK2019-04-2717:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
56MEPROZET STARE KUROWO  - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-04-2716:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:


Kolejka: 23 w dniach 2019-05-04/2019-05-05

57MEPROZET STARE KUROWO  - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-05-0416:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:
58ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-05-0416:00Przytoczna, Główna 42:
59WARTA SŁOŃSK - RADOWIAK DREZDENKO2019-05-0417:00Słońsk 44:
60ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STAL SULĘCIN2019-05-0416:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
61ODRA GÓRZYCA - BŁĘKITNI LUBNO2019-05-0416:00Górzyca 14a:
62POLONIA LIPKI WIELKIE - SPARTAK DESZCZNO2019-05-0517:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:
63LZS BOBRÓWKO - PIAST KARNIN2019-05-0416:00Bobrówko, Choszczańska 7b:
64POGOŃ SKWIERZYNA - KASZTELANIA SANTOK2019-05-0416:00Skwierzyna, Sportowa 1:


Kolejka: 24 w dniach 2019-05-11/2019-05-12

65ZIELONI LUBIECHNIA W. - POGOŃ SKWIERZYNA2019-05-1116:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
66KASZTELANIA SANTOK - LZS BOBRÓWKO2019-05-1117:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska 9):
67PIAST KARNIN - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-05-1116:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:
68SPARTAK DESZCZNO - ODRA GÓRZYCA2019-05-1115:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
69BŁĘKITNI LUBNO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-05-1212:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44:
70STAL SULĘCIN - WARTA SŁOŃSK2019-05-1117:30Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
71RADOWIAK DREZDENKO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-05-1116:00Drezdenko 0:
72ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - MEPROZET STARE KUROWO 2019-05-1118:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):


Kolejka: 25 w dniach 2019-05-18

73ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-05-1818:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
74MEPROZET STARE KUROWO  - RADOWIAK DREZDENKO2019-05-1816:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:
75ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - STAL SULĘCIN2019-05-1816:00Przytoczna, Główna 42:
76WARTA SŁOŃSK - BŁĘKITNI LUBNO2019-05-1817:00Słońsk 44:
77ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - SPARTAK DESZCZNO2019-05-1816:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
78ODRA GÓRZYCA - PIAST KARNIN2019-05-1816:00Górzyca 14a:
79POLONIA LIPKI WIELKIE - KASZTELANIA SANTOK2019-05-1817:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:
80LZS BOBRÓWKO - POGOŃ SKWIERZYNA2019-05-1816:00Bobrówko, Choszczańska 7b:


Kolejka: 26 w dniach 2019-05-25/2019-05-26

81ZIELONI LUBIECHNIA W. - LZS BOBRÓWKO2019-05-2517:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
82POGOŃ SKWIERZYNA - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-05-2517:00Skwierzyna, Sportowa 1:
83KASZTELANIA SANTOK - ODRA GÓRZYCA2019-05-2517:00Santok, Gorzowska 59:
84PIAST KARNIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-05-2517:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:
85SPARTAK DESZCZNO - WARTA SŁOŃSK2019-05-2517:00Deszczno, Lubuska 90:
86BŁĘKITNI LUBNO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-05-2612:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44:
87STAL SULĘCIN - MEPROZET STARE KUROWO 2019-05-2514:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
88RADOWIAK DREZDENKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-05-2517:00Drezdenko 0:


Kolejka: 27 w dniach 2019-06-01

89RADOWIAK DREZDENKO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-06-0117:00Drezdenko 0:
90ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - STAL SULĘCIN2019-06-0118:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1):
91MEPROZET STARE KUROWO  - BŁĘKITNI LUBNO2019-06-0117:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:
92ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - SPARTAK DESZCZNO2019-06-0117:00Przytoczna, Główna 42:
93WARTA SŁOŃSK - PIAST KARNIN2019-06-0118:00Słońsk 44:
94ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - KASZTELANIA SANTOK2019-06-0116:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
95ODRA GÓRZYCA - POGOŃ SKWIERZYNA2019-06-0117:00Górzyca 14a:
96POLONIA LIPKI WIELKIE - LZS BOBRÓWKO2019-06-0117:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:


Kolejka: 28 w dniach 2019-06-08/2019-06-09

97ZIELONI LUBIECHNIA W. - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-06-0817:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
98LZS BOBRÓWKO - ODRA GÓRZYCA2019-06-0817:00Bobrówko, Choszczańska 7b:
99POGOŃ SKWIERZYNA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-06-0817:00Skwierzyna, Sportowa 1:
100KASZTELANIA SANTOK - WARTA SŁOŃSK2019-06-0817:00Santok, Gorzowska 59:
101PIAST KARNIN - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-06-0817:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:
102SPARTAK DESZCZNO - MEPROZET STARE KUROWO 2019-06-0815:00Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1):
103BŁĘKITNI LUBNO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-06-0912:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44:
104STAL SULĘCIN - RADOWIAK DREZDENKO2019-06-0814:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):


Kolejka: 29 w dniach 2019-06-15

105STAL SULĘCIN - ZIELONI LUBIECHNIA W.2019-06-1517:00Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2:
106RADOWIAK DREZDENKO - BŁĘKITNI LUBNO2019-06-1517:00Drezdenko 0:
107ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - SPARTAK DESZCZNO2019-06-1517:00Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31:
108MEPROZET STARE KUROWO  - PIAST KARNIN2019-06-1517:00Stare Kurowo, Kościuszki 49:
109ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - KASZTELANIA SANTOK2019-06-1517:00Przytoczna, Główna 42:
110WARTA SŁOŃSK - POGOŃ SKWIERZYNA2019-06-1517:00Słońsk 44:
111ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - LZS BOBRÓWKO2019-06-1517:00Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1:
112ODRA GÓRZYCA - POLONIA LIPKI WIELKIE2019-06-1517:00Górzyca 14a:


Kolejka: 30 w dniach 2019-06-20/2019-06-22

113ZIELONI LUBIECHNIA W. - ODRA GÓRZYCA2019-06-2217:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1):
114POLONIA LIPKI WIELKIE - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2019-06-2217:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:
115LZS BOBRÓWKO - WARTA SŁOŃSK2019-06-2217:00Bobrówko, Choszczańska 7b:
116POGOŃ SKWIERZYNA - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2019-06-2217:00Skwierzyna, Sportowa 1:
117KASZTELANIA SANTOK - MEPROZET STARE KUROWO 2019-06-2217:00Santok, Gorzowska 59:
118PIAST KARNIN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2019-06-2217:00Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26:
119SPARTAK DESZCZNO - RADOWIAK DREZDENKO2019-06-2015:00Deszczno, Lubuska 90:
120BŁĘKITNI LUBNO - STAL SULĘCIN2019-06-2217:00Lubno, Bolesława Chrobrego 44: