Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa okręgowa

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-11

1BŁĘKITNI LUBNO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-08-11__:__:
2SPARTAK DESZCZNO - STAL SULĘCIN2018-08-11__:__:
3PIAST KARNIN - RADOWIAK DREZDENKO2018-08-11__:__:
4KASZTELANIA SANTOK - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-08-11__:__:
5POGOŃ SKWIERZYNA - MEPROZET STARE KUROWO 2018-08-11__:__:
6LZS BOBRÓWKO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-08-11__:__:
7POLONIA LIPKI WIELKIE - WARTA SŁOŃSK2018-08-11__:__:
8ODRA GÓRZYCA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-08-11__:__:


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-18

9ZIELONI LUBIECHNIA W. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-08-18__:__:
10WARTA SŁOŃSK - ODRA GÓRZYCA2018-08-18__:__:
11ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-08-18__:__:
12MEPROZET STARE KUROWO  - LZS BOBRÓWKO2018-08-18__:__:
13ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - POGOŃ SKWIERZYNA2018-08-18__:__:
14RADOWIAK DREZDENKO - KASZTELANIA SANTOK2018-08-18__:__:
15STAL SULĘCIN - PIAST KARNIN2018-08-18__:__:
16BŁĘKITNI LUBNO - SPARTAK DESZCZNO2018-08-18__:__:


Kolejka: 3 w dniach 2018-08-25

17SPARTAK DESZCZNO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-08-25__:__:
18PIAST KARNIN - BŁĘKITNI LUBNO2018-08-25__:__:
19KASZTELANIA SANTOK - STAL SULĘCIN2018-08-25__:__:
20POGOŃ SKWIERZYNA - RADOWIAK DREZDENKO2018-08-25__:__:
21LZS BOBRÓWKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-08-25__:__:
22POLONIA LIPKI WIELKIE - MEPROZET STARE KUROWO 2018-08-25__:__:
23ODRA GÓRZYCA - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-08-25__:__:
24ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA SŁOŃSK2018-08-25__:__:


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-01

25ZIELONI LUBIECHNIA W. - WARTA SŁOŃSK2018-09-01__:__:
26ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-01__:__:
27MEPROZET STARE KUROWO  - ODRA GÓRZYCA2018-09-01__:__:
28ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-01__:__:
29RADOWIAK DREZDENKO - LZS BOBRÓWKO2018-09-01__:__:
30STAL SULĘCIN - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-01__:__:
31BŁĘKITNI LUBNO - KASZTELANIA SANTOK2018-09-01__:__:
32SPARTAK DESZCZNO - PIAST KARNIN2018-09-01__:__:


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-08

33PIAST KARNIN - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-09-08__:__:
34KASZTELANIA SANTOK - SPARTAK DESZCZNO2018-09-08__:__:
35POGOŃ SKWIERZYNA - BŁĘKITNI LUBNO2018-09-08__:__:
36LZS BOBRÓWKO - STAL SULĘCIN2018-09-08__:__:
37POLONIA LIPKI WIELKIE - RADOWIAK DREZDENKO2018-09-08__:__:
38ODRA GÓRZYCA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-08__:__:
39ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-08__:__:
40WARTA SŁOŃSK - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-08__:__:


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-15

41ZIELONI LUBIECHNIA W. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-15__:__:
42MEPROZET STARE KUROWO  - WARTA SŁOŃSK2018-09-15__:__:
43ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-15__:__:
44RADOWIAK DREZDENKO - ODRA GÓRZYCA2018-09-15__:__:
45STAL SULĘCIN - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-15__:__:
46BŁĘKITNI LUBNO - LZS BOBRÓWKO2018-09-15__:__:
47SPARTAK DESZCZNO - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-15__:__:
48PIAST KARNIN - KASZTELANIA SANTOK2018-09-15__:__:


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-22

49KASZTELANIA SANTOK - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-09-22__:__:
50POGOŃ SKWIERZYNA - PIAST KARNIN2018-09-22__:__:
51LZS BOBRÓWKO - SPARTAK DESZCZNO2018-09-22__:__:
52POLONIA LIPKI WIELKIE - BŁĘKITNI LUBNO2018-09-22__:__:
53ODRA GÓRZYCA - STAL SULĘCIN2018-09-22__:__:
54ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - RADOWIAK DREZDENKO2018-09-22__:__:
55WARTA SŁOŃSK - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-09-22__:__:
56ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-22__:__:


Kolejka: 8 w dniach 2018-09-29

57ZIELONI LUBIECHNIA W. - MEPROZET STARE KUROWO 2018-09-29__:__:
58ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-09-29__:__:
59RADOWIAK DREZDENKO - WARTA SŁOŃSK2018-09-29__:__:
60STAL SULĘCIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-09-29__:__:
61BŁĘKITNI LUBNO - ODRA GÓRZYCA2018-09-29__:__:
62SPARTAK DESZCZNO - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-09-29__:__:
63PIAST KARNIN - LZS BOBRÓWKO2018-09-29__:__:
64KASZTELANIA SANTOK - POGOŃ SKWIERZYNA2018-09-29__:__:


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-06

65POGOŃ SKWIERZYNA - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-10-06__:__:
66LZS BOBRÓWKO - KASZTELANIA SANTOK2018-10-06__:__:
67POLONIA LIPKI WIELKIE - PIAST KARNIN2018-10-06__:__:
68ODRA GÓRZYCA - SPARTAK DESZCZNO2018-10-06__:__:
69ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - BŁĘKITNI LUBNO2018-10-06__:__:
70WARTA SŁOŃSK - STAL SULĘCIN2018-10-06__:__:
71ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - RADOWIAK DREZDENKO2018-10-06__:__:
72MEPROZET STARE KUROWO  - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-06__:__:


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-13

73ZIELONI LUBIECHNIA W. - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-13__:__:
74RADOWIAK DREZDENKO - MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-13__:__:
75STAL SULĘCIN - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-13__:__:
76BŁĘKITNI LUBNO - WARTA SŁOŃSK2018-10-13__:__:
77SPARTAK DESZCZNO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-13__:__:
78PIAST KARNIN - ODRA GÓRZYCA2018-10-13__:__:
79KASZTELANIA SANTOK - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-10-13__:__:
80POGOŃ SKWIERZYNA - LZS BOBRÓWKO2018-10-13__:__:


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-20

81LZS BOBRÓWKO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-10-20__:__:
82POLONIA LIPKI WIELKIE - POGOŃ SKWIERZYNA2018-10-20__:__:
83ODRA GÓRZYCA - KASZTELANIA SANTOK2018-10-20__:__:
84ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - PIAST KARNIN2018-10-20__:__:
85WARTA SŁOŃSK - SPARTAK DESZCZNO2018-10-20__:__:
86ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - BŁĘKITNI LUBNO2018-10-20__:__:
87MEPROZET STARE KUROWO  - STAL SULĘCIN2018-10-20__:__:
88ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - RADOWIAK DREZDENKO2018-10-20__:__:


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-27

89ZIELONI LUBIECHNIA W. - RADOWIAK DREZDENKO2018-10-27__:__:
90STAL SULĘCIN - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-10-27__:__:
91BŁĘKITNI LUBNO - MEPROZET STARE KUROWO 2018-10-27__:__:
92SPARTAK DESZCZNO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-10-27__:__:
93PIAST KARNIN - WARTA SŁOŃSK2018-10-27__:__:
94KASZTELANIA SANTOK - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-10-27__:__:
95POGOŃ SKWIERZYNA - ODRA GÓRZYCA2018-10-27__:__:
96LZS BOBRÓWKO - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-10-27__:__:


Kolejka: 13 w dniach 2018-11-03

97POLONIA LIPKI WIELKIE - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-11-03__:__:
98ODRA GÓRZYCA - LZS BOBRÓWKO2018-11-03__:__:
99ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - POGOŃ SKWIERZYNA2018-11-03__:__:
100WARTA SŁOŃSK - KASZTELANIA SANTOK2018-11-03__:__:
101ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - PIAST KARNIN2018-11-03__:__:
102MEPROZET STARE KUROWO  - SPARTAK DESZCZNO2018-11-03__:__:
103ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - BŁĘKITNI LUBNO2018-11-03__:__:
104RADOWIAK DREZDENKO - STAL SULĘCIN2018-11-03__:__:


Kolejka: 14 w dniach 2018-11-10

105ZIELONI LUBIECHNIA W. - STAL SULĘCIN2018-11-10__:__:
106BŁĘKITNI LUBNO - RADOWIAK DREZDENKO2018-11-10__:__:
107SPARTAK DESZCZNO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2018-11-10__:__:
108PIAST KARNIN - MEPROZET STARE KUROWO 2018-11-10__:__:
109KASZTELANIA SANTOK - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2018-11-10__:__:
110POGOŃ SKWIERZYNA - WARTA SŁOŃSK2018-11-10__:__:
111LZS BOBRÓWKO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2018-11-10__:__:
112POLONIA LIPKI WIELKIE - ODRA GÓRZYCA2018-11-10__:__:


Kolejka: 15 w dniach 2018-11-17

113ODRA GÓRZYCA - ZIELONI LUBIECHNIA W.2018-11-17__:__:
114ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - POLONIA LIPKI WIELKIE2018-11-17__:__:
115WARTA SŁOŃSK - LZS BOBRÓWKO2018-11-17__:__:
116ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - POGOŃ SKWIERZYNA2018-11-17__:__:
117MEPROZET STARE KUROWO  - KASZTELANIA SANTOK2018-11-17__:__:
118ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - PIAST KARNIN2018-11-17__:__:
119RADOWIAK DREZDENKO - SPARTAK DESZCZNO2018-11-17__:__:
120STAL SULĘCIN - BŁĘKITNI LUBNO2018-11-17__:__: