Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa A "COLLOSEUM " Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

1KS NOWINY WIELKIE - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-08-1917:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)2:1
2WARTA JEŻYKI - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-08-1917:00BOISKO (Jeżyki 23)3:4
3FENIX ŚCIECHÓW - SPARTAN SOSNY2017-08-2013:00Baczyna, Szkolna 12:1
4GKP KŁODAWA - ORZEŁ TRZCINNA2017-08-2017:00Kłodawa, Kościelna 6a6:0
5SHR WOJCIESZYCE - STILON II GORZÓW2017-08-1918:00BOISKO (Wojcieszyce 1)1:6
6ISKRA JANCZEWO - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-08-2013:00Janczewo 11:2
7ZEW DĄBROSZYN - BŁĘKITNI LUBNO2017-08-1916:00Sarbinowo 10:6


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

8KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - BŁĘKITNI LUBNO2017-08-2716:00Maszewo 10:3
9WKS RÓŻA RÓŻANKI - ZEW DĄBROSZYN2017-08-2717:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)17:0
10STILON II GORZÓW - ISKRA JANCZEWO2017-08-2712:00Wojcieszyce, Sportowa 11:0
11ORZEŁ TRZCINNA - SHR WOJCIESZYCE2017-08-2617:00BOISKO (Trzcinna 1)3:0
12SPARTAN SOSNY - GKP KŁODAWA2017-08-2715:00BOISKO (Sosny 1)2:5
13ZJEDNOCZENI JENINIEC - FENIX ŚCIECHÓW2017-08-2715:00Bogdaniec, Pocztowa 79:2
14KS NOWINY WIELKIE - WARTA JEŻYKI2017-08-2617:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)2:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

15WARTA JEŻYKI - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-09-0217:00BOISKO (Jeżyki 23)7:2
16FENIX ŚCIECHÓW - KS NOWINY WIELKIE2017-09-0315:00Baczyna, Szkolna 10:6
17GKP KŁODAWA - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-09-0317:00Kłodawa, Kościelna 6a0:2
18SHR WOJCIESZYCE - SPARTAN SOSNY2017-09-0217:00BOISKO (Wojcieszyce 1)6:0
19ISKRA JANCZEWO - ORZEŁ TRZCINNA2017-09-0313:00Janczewo 10:2
20STILON II GORZÓW - ZEW DĄBROSZYN2017-09-0312:00Stare Polichno, Sportowa 13:0 V
21BŁĘKITNI LUBNO - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-09-0312:00BOISKO (Lubno 32)7:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

22KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-09-0917:00Maszewo 11:2
23STILON II GORZÓW - BŁĘKITNI LUBNO2017-09-1012:00Wojcieszyce, Sportowa 11:2
24ORZEŁ TRZCINNA - ZEW DĄBROSZYN2017-09-0917:00BOISKO (Trzcinna 1)3:0 V
25SPARTAN SOSNY - ISKRA JANCZEWO2017-09-1015:00BOISKO (Sosny 1)0:6
26ZJEDNOCZENI JENINIEC - SHR WOJCIESZYCE2017-09-1015:00Bogdaniec, Pocztowa 76:2
27KS NOWINY WIELKIE - GKP KŁODAWA2017-09-0917:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)3:0
28WARTA JEŻYKI - FENIX ŚCIECHÓW2017-09-0917:00BOISKO (Jeżyki 23)3:0 V


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

29FENIX ŚCIECHÓW - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-09-1713:00Baczyna, Szkolna 13:8
30GKP KŁODAWA - WARTA JEŻYKI2017-09-1617:00Kłodawa, Kościelna 6a4:3
31SHR WOJCIESZYCE - KS NOWINY WIELKIE2017-09-1617:00BOISKO (Wojcieszyce 1)1:0
32ISKRA JANCZEWO - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-09-1713:00Janczewo 10:2
33SPARTAN SOSNY - ZEW DĄBROSZYN2017-09-1715:00Sosny 16:0
34BŁĘKITNI LUBNO - ORZEŁ TRZCINNA2017-09-1712:00BOISKO (Lubno 32)4:1
35WKS RÓŻA RÓŻANKI - STILON II GORZÓW2017-09-1616:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)2:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

36KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - STILON II GORZÓW2017-09-2316:00Maszewo 12:5
37ORZEŁ TRZCINNA - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-09-2316:00BOISKO (Trzcinna 1)2:2
38SPARTAN SOSNY - BŁĘKITNI LUBNO2017-09-2415:00BOISKO (Sosny 1)2:4
39ZJEDNOCZENI JENINIEC - ZEW DĄBROSZYN2017-09-2415:00Bogdaniec, Pocztowa 76:0
40KS NOWINY WIELKIE - ISKRA JANCZEWO2017-09-2316:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)5:4
41WARTA JEŻYKI - SHR WOJCIESZYCE2017-09-2316:30BOISKO (Jeżyki 23)6:0
42FENIX ŚCIECHÓW - GKP KŁODAWA2017-09-2413:00Baczyna, Szkolna 11:8


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

43GKP KŁODAWA - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-09-3016:00Kłodawa, Kościelna 6a1:4
44SHR WOJCIESZYCE - FENIX ŚCIECHÓW2017-09-3014:00BOISKO (Wojcieszyce 1)10:0 V
45ISKRA JANCZEWO - WARTA JEŻYKI2017-10-0113:00Janczewo 10:0
46KS NOWINY WIELKIE - ZEW DĄBROSZYN2017-09-3016:00Nowiny Wielkie, Główna 110:1
47BŁĘKITNI LUBNO - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-10-0112:00BOISKO (Lubno 32)2:1
48WKS RÓŻA RÓŻANKI - SPARTAN SOSNY2017-10-0115:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)9:0 V
49STILON II GORZÓW - ORZEŁ TRZCINNA2017-10-0112:00Stare Polichno, Sportowa 18:0


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

50KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - ORZEŁ TRZCINNA2017-10-0716:00Maszewo 12:4
51SPARTAN SOSNY - STILON II GORZÓW2017-10-0814:00BOISKO (Sosny 1)0:6 V
52ZJEDNOCZENI JENINIEC - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-10-0815:00Bogdaniec, Pocztowa 70:2
53KS NOWINY WIELKIE - BŁĘKITNI LUBNO2017-10-0716:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)4:1
54WARTA JEŻYKI - ZEW DĄBROSZYN2017-10-0716:00BOISKO (Jeżyki 23)6:1
55FENIX ŚCIECHÓW - ISKRA JANCZEWO2017-10-0813:00Baczyna, Szkolna 10:1
56GKP KŁODAWA - SHR WOJCIESZYCE2017-10-0715:00Kłodawa, Kościelna 6a3:0 V


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

57SHR WOJCIESZYCE - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-10-1415:00BOISKO (Wojcieszyce 1)2:5
58ISKRA JANCZEWO - GKP KŁODAWA2017-10-1513:00Janczewo 10:1
59FENIX ŚCIECHÓW - ZEW DĄBROSZYN2017-10-1513:00Baczyna 16:0
60BŁĘKITNI LUBNO - WARTA JEŻYKI2017-10-1512:00BOISKO (Lubno 32)4:1
61WKS RÓŻA RÓŻANKI - KS NOWINY WIELKIE2017-10-1514:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)3:1
62STILON II GORZÓW - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-10-1512:00Stare Polichno, Sportowa 110:1
63ORZEŁ TRZCINNA - SPARTAN SOSNY2017-10-1415:00BOISKO (Trzcinna 1)7:0 V


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

64KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - SPARTAN SOSNY2017-10-2215:00Maszewo 19:0
65ZJEDNOCZENI JENINIEC - ORZEŁ TRZCINNA2017-10-2215:00Bogdaniec, Pocztowa 77:3
66KS NOWINY WIELKIE - STILON II GORZÓW2017-10-2112:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)2:5
67WARTA JEŻYKI - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-10-2116:00BOISKO (Jeżyki 23)3:2
68FENIX ŚCIECHÓW - BŁĘKITNI LUBNO2017-10-2213:00Baczyna, Szkolna 10:2
69GKP KŁODAWA - ZEW DĄBROSZYN2017-10-2214:00Kłodawa, Kościelna 6a5:0
70SHR WOJCIESZYCE - ISKRA JANCZEWO2017-10-2114:00BOISKO (Wojcieszyce 1)2:0


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

71ISKRA JANCZEWO - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-10-2913:00Janczewo 15:2
72ZEW DĄBROSZYN - SHR WOJCIESZYCE2017-10-2911:00Sarbinowo 12:6
73BŁĘKITNI LUBNO - GKP KŁODAWA2017-10-2912:00BOISKO (Lubno 32)5:3
74WKS RÓŻA RÓŻANKI - FENIX ŚCIECHÓW2017-10-2914:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)9:2
75STILON II GORZÓW - WARTA JEŻYKI2017-10-2912:00Murzynowo, Sportowa 13:1
76ORZEŁ TRZCINNA - KS NOWINY WIELKIE2017-10-2815:00BOISKO (Trzcinna 1)2:7
77SPARTAN SOSNY - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-10-2915:00BOISKO (Sosny 1)2:5


Kolejka: 12 w dniach 2017-08-13/2017-11-05

78KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - ZJEDNOCZENI JENINIEC2017-08-1316:00Maszewo 18:2
79KS NOWINY WIELKIE - SPARTAN SOSNY2017-11-0415:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)7:0 V
80WARTA JEŻYKI - ORZEŁ TRZCINNA2017-11-0415:00BOISKO (Jeżyki 23)10:0
81FENIX ŚCIECHÓW - STILON II GORZÓW2017-11-0513:00Baczyna, Szkolna 10:7
82GKP KŁODAWA - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-11-0513:00BOISKO (Różanki 5)2:2
83SHR WOJCIESZYCE - BŁĘKITNI LUBNO2017-11-0414:00BOISKO (Wojcieszyce 1)0:11
84ISKRA JANCZEWO - ZEW DĄBROSZYN2017-11-0515:00Janczewo 13:0 V


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-12

85ZEW DĄBROSZYN - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-11-1212:00Sarbinowo 12:1
86BŁĘKITNI LUBNO - ISKRA JANCZEWO2017-11-1212:00BOISKO (Lubno 32)5:3
87WKS RÓŻA RÓŻANKI - SHR WOJCIESZYCE2017-11-1213:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)5:5
88STILON II GORZÓW - GKP KŁODAWA2017-11-1212:00Kłodawa, Kwiatowa 133:1
89ORZEŁ TRZCINNA - FENIX ŚCIECHÓW2017-11-1213:00BOISKO (Trzcinna 1)3:1
90SPARTAN SOSNY - WARTA JEŻYKI2017-11-1214:00BOISKO (Sosny 1)0:12 V
91ZJEDNOCZENI JENINIEC - KS NOWINY WIELKIE2017-11-1214:00Bogdaniec, Pocztowa 76:3