Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa A "COLLOSEUM " Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

1ZNICZ TRZEMESZNO - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-08-1917:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a2:1
2ZORZA KOWALÓW - AS PIESKI2017-08-2016:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)0:0
3KS LUBNIEWICZANKA - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-08-2018:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)0:7
4SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - JUWENIA BOCZÓW2017-08-2016:00Smogóry 602:4
5SKP SŁUBICE - GKP PSZCZEW2017-08-2017:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)1:2
6POGOŃ SKWIERZYNA* - CHROBRY DRZEŃSKO2017-08-2017:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)4:0
7ORKAN DŁUGOSZYN - POGOŃ KRZESZYCE2017-08-2017:00Żubrów, Żubrów 1:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

8LEŚNIK LEMIERZYCE - POGOŃ KRZESZYCE2017-08-2716:30BOISKO (Lemierzyce 1)3:1
9CHROBRY DRZEŃSKO - ORKAN DŁUGOSZYN2017-08-2617:00BOISKO (Drzeńsko 1)4:2
10GKP PSZCZEW - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-08-2714:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )0:4
11JUWENIA BOCZÓW - SKP SŁUBICE2017-08-2716:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )3:0
12TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - SMOGÓRZANKA SMOGÓRY2017-08-2614:00STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)10:2
13AS PIESKI - KS LUBNIEWICZANKA2017-08-2618:00BOISKO (Pieski 1)3:2
14ZNICZ TRZEMESZNO - ZORZA KOWALÓW2017-08-2716:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a1:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

15ZORZA KOWALÓW - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-09-0316:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)2:0
16KS LUBNIEWICZANKA - ZNICZ TRZEMESZNO2017-09-0317:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)5:1
17SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - AS PIESKI2017-09-0315:00Smogóry 604:1
18SKP SŁUBICE - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-09-0317:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)5:2
19POGOŃ SKWIERZYNA* - JUWENIA BOCZÓW2017-09-0316:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:3
20ORKAN DŁUGOSZYN - GKP PSZCZEW2017-09-0316:00Żubrów, Żubrów 0:3
21POGOŃ KRZESZYCE - CHROBRY DRZEŃSKO2017-09-0217:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)1:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

22LEŚNIK LEMIERZYCE - CHROBRY DRZEŃSKO2017-09-0917:00BOISKO (Lemierzyce 1)3:1
23GKP PSZCZEW - POGOŃ KRZESZYCE2017-09-1014:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )7:2
24JUWENIA BOCZÓW - ORKAN DŁUGOSZYN2017-09-0916:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )10:0
25TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-09-0914:00STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)1:5
26AS PIESKI - SKP SŁUBICE2017-09-0917:30BOISKO (Pieski 1)2:2
27ZNICZ TRZEMESZNO - SMOGÓRZANKA SMOGÓRY2017-09-1015:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a4:3
28ZORZA KOWALÓW - KS LUBNIEWICZANKA2017-09-1016:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)0:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

29KS LUBNIEWICZANKA - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-09-1617:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)1:1
30SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - ZORZA KOWALÓW2017-09-1715:00Smogóry 601:1
31SKP SŁUBICE - ZNICZ TRZEMESZNO2017-09-1717:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)4:1
32POGOŃ SKWIERZYNA* - AS PIESKI2017-09-1716:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)8:0
33ORKAN DŁUGOSZYN - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-09-1716:00Żubrów, Żubrów 1:6
34POGOŃ KRZESZYCE - JUWENIA BOCZÓW2017-09-1617:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)1:3
35CHROBRY DRZEŃSKO - GKP PSZCZEW2017-09-1715:00BOISKO (Drzeńsko 1)0:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

36LEŚNIK LEMIERZYCE - GKP PSZCZEW2017-09-2316:30BOISKO (Lemierzyce 1)5:1
37JUWENIA BOCZÓW - CHROBRY DRZEŃSKO2017-09-2416:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )5:0
38TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - POGOŃ KRZESZYCE2017-09-2316:00STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)4:1
39AS PIESKI - ORKAN DŁUGOSZYN2017-09-2317:00BOISKO (Pieski 1)4:3
40ZNICZ TRZEMESZNO - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-09-2415:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a0:8
41ZORZA KOWALÓW - SKP SŁUBICE2017-09-2416:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)1:4
42KS LUBNIEWICZANKA - SMOGÓRZANKA SMOGÓRY2017-09-2415:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)6:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

43SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-10-0116:00Smogóry 602:1
44SKP SŁUBICE - KS LUBNIEWICZANKA2017-10-0116:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)1:1
45POGOŃ SKWIERZYNA* - ZORZA KOWALÓW2017-10-0115:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)4:1
46ORKAN DŁUGOSZYN - ZNICZ TRZEMESZNO2017-10-0115:00Żubrów, Żubrów 3:5
47POGOŃ KRZESZYCE - AS PIESKI2017-09-3016:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)6:0
48CHROBRY DRZEŃSKO - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-10-0115:00BOISKO (Drzeńsko 1)2:1
49GKP PSZCZEW - JUWENIA BOCZÓW2017-10-0114:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )2:2


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

50LEŚNIK LEMIERZYCE - JUWENIA BOCZÓW2017-10-0815:30BOISKO (Lemierzyce 1)0:0
51TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - GKP PSZCZEW2017-10-0715:00STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)3:0
52AS PIESKI - CHROBRY DRZEŃSKO2017-10-0716:00BOISKO (Pieski 1)1:2
53ZNICZ TRZEMESZNO - POGOŃ KRZESZYCE2017-10-0814:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a2:2
54ZORZA KOWALÓW - ORKAN DŁUGOSZYN2017-10-0815:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)3:3
55KS LUBNIEWICZANKA - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-10-0716:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)0:5
56SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - SKP SŁUBICE2017-10-0815:00Smogóry 600:4


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

57SKP SŁUBICE - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-10-1515:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)3:0
58POGOŃ SKWIERZYNA* - SMOGÓRZANKA SMOGÓRY2017-10-1515:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)9:0
59ORKAN DŁUGOSZYN - KS LUBNIEWICZANKA2017-10-1515:00Żubrów, Żubrów 3:1
60POGOŃ KRZESZYCE - ZORZA KOWALÓW2017-10-1415:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)6:0
61CHROBRY DRZEŃSKO - ZNICZ TRZEMESZNO2017-10-1414:00BOISKO (Drzeńsko 1)4:0
62GKP PSZCZEW - AS PIESKI2017-10-1514:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )3:1
63JUWENIA BOCZÓW - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-10-1416:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )3:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

64LEŚNIK LEMIERZYCE - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-10-2215:00BOISKO (Lemierzyce 1)4:4
65AS PIESKI - JUWENIA BOCZÓW2017-10-2116:00BOISKO (Pieski 1)2:3
66ZNICZ TRZEMESZNO - GKP PSZCZEW2017-10-2213:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a1:8
67ZORZA KOWALÓW - CHROBRY DRZEŃSKO2017-10-2215:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)0:6
68KS LUBNIEWICZANKA - POGOŃ KRZESZYCE2017-10-2115:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)1:3
69SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - ORKAN DŁUGOSZYN2017-10-2215:00Smogóry 603:2
70SKP SŁUBICE - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-10-2112:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)0:7


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

71POGOŃ SKWIERZYNA* - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-10-2914:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)7:1
72ORKAN DŁUGOSZYN - SKP SŁUBICE2017-10-2914:00Żubrów, Żubrów 0:4
73POGOŃ KRZESZYCE - SMOGÓRZANKA SMOGÓRY2017-10-2814:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)4:0
74CHROBRY DRZEŃSKO - KS LUBNIEWICZANKA2017-10-2915:00BOISKO (Drzeńsko 1)2:1
75GKP PSZCZEW - ZORZA KOWALÓW2017-10-2914:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )1:0
76JUWENIA BOCZÓW - ZNICZ TRZEMESZNO2017-10-2815:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )9:0
77TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - AS PIESKI2017-10-2815:00STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)3:0 V


Kolejka: 12 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

78LEŚNIK LEMIERZYCE - AS PIESKI2017-11-0514:00BOISKO (Lemierzyce 1)5:0
79ZNICZ TRZEMESZNO - TS CELULOZA KOSTRZYN n/o2017-11-0513:00Trzemeszno Lubuskie, Poznańska 63a1:5
80ZORZA KOWALÓW - JUWENIA BOCZÓW2017-11-0513:00BOISKO (Kowalów, Polna 1)0:3
81KS LUBNIEWICZANKA - GKP PSZCZEW2017-11-0414:00Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23)4:2
82SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - CHROBRY DRZEŃSKO2017-11-0515:00Smogóry 602:1
83SKP SŁUBICE - POGOŃ KRZESZYCE2017-11-0514:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)5:2
84POGOŃ SKWIERZYNA* - ORKAN DŁUGOSZYN2017-11-0514:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)16:0


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

85ORKAN DŁUGOSZYN - LEŚNIK LEMIERZYCE2017-11-1214:00Żubrów, Żubrów 0:7
86POGOŃ KRZESZYCE - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-11-1214:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)0:3
87CHROBRY DRZEŃSKO - SKP SŁUBICE2017-11-1214:00BOISKO (Drzeńsko 1)3:2
88GKP PSZCZEW - SMOGÓRZANKA SMOGÓRY2017-11-1214:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )3:2
89JUWENIA BOCZÓW - KS LUBNIEWICZANKA2017-11-1213:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )4:0
90TS CELULOZA KOSTRZYN n/o - ZORZA KOWALÓW2017-11-1114:00STADION (Kostrzyn nad Odrą 1)8:0
91AS PIESKI - ZNICZ TRZEMESZNO2017-11-1114:00BOISKO (Pieski 1)4:1