Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa A "COLLOSEUM " Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

1BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - NOTEĆ STARE BIELICE2017-08-2015:30Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)1:2
2SOKÓŁ GOŚCIM - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-08-2017:30BOISKO (Gościm 1)2:0
3PIONIER ZWIERZYN - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-08-2017:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)1:6
4ARKA MIERZĘCIN - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-08-2016:00Mierzęcin 12:1
5NOTEĆ GÓRECKO - KASZTELANIA SANTOK2017-08-2016:00BOISKO (Górecko 1)0:4
6NIETOPERZ GARDZKO - URAN TRZEBICZ2017-08-2015:00BOISKO (Gardzko 1)2:2
7MUSZELKA OGARDY - LEŚNIK BUSZÓW2017-08-1917:00BOISKO (Ogardy 1)7:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

8NOTEĆ STARE BIELICE - LEŚNIK BUSZÓW2017-08-2717:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )1:0
9URAN TRZEBICZ - MUSZELKA OGARDY2017-08-2616:00BOISKO (Trzebicz 1)4:3
10KASZTELANIA SANTOK - NIETOPERZ GARDZKO2017-08-2617:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )1:1
11DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - NOTEĆ GÓRECKO2017-08-2614:00BOISKO (Stare Polichno 1)1:3
12BUDOWLANI MURZYNOWO - ARKA MIERZĘCIN2017-08-2717:00BOISKO (Murzynowo 1)1:5
13KLUB SPORTOWY RĄPIN - PIONIER ZWIERZYN2017-08-2616:00boisko (Rąpin 1)5:2
14BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - SOKÓŁ GOŚCIM2017-08-2715:30Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)6:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

15SOKÓŁ GOŚCIM - NOTEĆ STARE BIELICE2017-09-0217:00BOISKO (Gościm 1)1:0
16PIONIER ZWIERZYN - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-09-0317:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:5
17ARKA MIERZĘCIN - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-09-0316:00Mierzęcin 12:1
18NOTEĆ GÓRECKO - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-09-0217:00BOISKO (Górecko 1)3:2
19NIETOPERZ GARDZKO - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-09-0315:00BOISKO (Gardzko 1)1:1
20MUSZELKA OGARDY - KASZTELANIA SANTOK2017-09-0214:00BOISKO (Ogardy 1)1:2
21LEŚNIK BUSZÓW - URAN TRZEBICZ2017-09-0315:00BOISKO (Buszów 1)1:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

22NOTEĆ STARE BIELICE - URAN TRZEBICZ2017-09-0917:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )6:0
23KASZTELANIA SANTOK - LEŚNIK BUSZÓW2017-09-0916:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )5:0
24DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - MUSZELKA OGARDY2017-09-0916:30BOISKO (Stare Polichno 1)2:4
25BUDOWLANI MURZYNOWO - NIETOPERZ GARDZKO2017-09-1016:00BOISKO (Murzynowo 1)5:1
26KLUB SPORTOWY RĄPIN - NOTEĆ GÓRECKO2017-09-0916:00boisko (Rąpin 1)1:3
27BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - ARKA MIERZĘCIN2017-09-1015:30Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)2:2
28SOKÓŁ GOŚCIM - PIONIER ZWIERZYN2017-09-0917:00BOISKO (Gościm 1)2:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

29PIONIER ZWIERZYN - NOTEĆ STARE BIELICE2017-09-1716:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:7
30ARKA MIERZĘCIN - SOKÓŁ GOŚCIM2017-09-1614:00Mierzęcin 10:3 V
31NOTEĆ GÓRECKO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-09-1715:00BOISKO (Górecko 1)2:2
32NIETOPERZ GARDZKO - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-09-1715:00BOISKO (Gardzko 1)5:0
33MUSZELKA OGARDY - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-09-1617:00BOISKO (Ogardy 1)1:2
34LEŚNIK BUSZÓW - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-09-1714:00BOISKO (Buszów 1)1:4
35URAN TRZEBICZ - KASZTELANIA SANTOK2017-09-1616:00BOISKO (Trzebicz 1)1:5


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

36NOTEĆ STARE BIELICE - KASZTELANIA SANTOK2017-09-2416:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )1:4
37DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - URAN TRZEBICZ2017-09-2316:00BOISKO (Stare Polichno 1)0:2
38BUDOWLANI MURZYNOWO - LEŚNIK BUSZÓW2017-09-2416:00BOISKO (Murzynowo 1)3:0 V
39KLUB SPORTOWY RĄPIN - MUSZELKA OGARDY2017-09-2413:00boisko (Rąpin 1)2:3
40BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - NIETOPERZ GARDZKO2017-09-2415:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)6:3
41SOKÓŁ GOŚCIM - NOTEĆ GÓRECKO2017-09-2316:00BOISKO (Gościm 1)1:3
42PIONIER ZWIERZYN - ARKA MIERZĘCIN2017-09-2416:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)3:4


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

43ARKA MIERZĘCIN - NOTEĆ STARE BIELICE2017-10-0115:00Mierzęcin 16:1
44NOTEĆ GÓRECKO - PIONIER ZWIERZYN2017-10-0114:00BOISKO (Górecko 1)0:2
45NIETOPERZ GARDZKO - SOKÓŁ GOŚCIM2017-10-0115:00BOISKO (Gardzko 1)1:2
46MUSZELKA OGARDY - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-09-3016:00BOISKO (Ogardy 1)1:2
47LEŚNIK BUSZÓW - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-10-0114:00BOISKO (Buszów 1)1:3
48URAN TRZEBICZ - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-09-3016:00BOISKO (Trzebicz 1)1:1
49KASZTELANIA SANTOK - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-09-3016:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )4:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

50NOTEĆ STARE BIELICE - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-10-0815:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )3:3
51BUDOWLANI MURZYNOWO - KASZTELANIA SANTOK2017-10-0815:00BOISKO (Murzynowo 1)1:2
52KLUB SPORTOWY RĄPIN - URAN TRZEBICZ2017-10-0715:00boisko (Rąpin 1)3:0
53BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - LEŚNIK BUSZÓW2017-10-0715:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)5:0
54SOKÓŁ GOŚCIM - MUSZELKA OGARDY2017-10-0715:00BOISKO (Gościm 1)3:2
55PIONIER ZWIERZYN - NIETOPERZ GARDZKO2017-10-0815:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)1:3
56ARKA MIERZĘCIN - NOTEĆ GÓRECKO2017-10-0815:00Mierzęcin 11:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

57NOTEĆ GÓRECKO - NOTEĆ STARE BIELICE2017-10-1514:00BOISKO (Górecko 1)10:2
58NIETOPERZ GARDZKO - ARKA MIERZĘCIN2017-10-1515:00BOISKO (Gardzko 1)3:2
59MUSZELKA OGARDY - PIONIER ZWIERZYN2017-10-1415:00BOISKO (Ogardy 1)5:0
60LEŚNIK BUSZÓW - SOKÓŁ GOŚCIM2017-10-1514:00BOISKO (Buszów 1)2:1
61URAN TRZEBICZ - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-10-1414:00BOISKO (Trzebicz 1)0:2
62KASZTELANIA SANTOK - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-10-1415:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )2:3
63DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-10-1515:00BOISKO (Stare Polichno 1)1:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

64NOTEĆ STARE BIELICE - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-10-2214:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )1:2
65KLUB SPORTOWY RĄPIN - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-10-2115:00boisko (Rąpin 1)5:2
66BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - KASZTELANIA SANTOK2017-10-2115:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)1:7
67SOKÓŁ GOŚCIM - URAN TRZEBICZ2017-10-2214:00BOISKO (Gościm 1)1:1
68PIONIER ZWIERZYN - LEŚNIK BUSZÓW2017-10-2215:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)0:1
69ARKA MIERZĘCIN - MUSZELKA OGARDY2017-10-2214:00Mierzęcin 12:3
70NOTEĆ GÓRECKO - NIETOPERZ GARDZKO2017-10-2214:00BOISKO (Górecko 1)5:0


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

71NIETOPERZ GARDZKO - NOTEĆ STARE BIELICE2017-10-2915:00BOISKO (Gardzko 1)1:3
72MUSZELKA OGARDY - NOTEĆ GÓRECKO2017-10-2814:00BOISKO (Ogardy 1)4:0
73LEŚNIK BUSZÓW - ARKA MIERZĘCIN2017-10-2914:00BOISKO (Buszów 1)5:5
74URAN TRZEBICZ - PIONIER ZWIERZYN2017-10-2815:00BOISKO (Trzebicz 1)6:0
75KASZTELANIA SANTOK - SOKÓŁ GOŚCIM2017-10-2815:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )2:0
76DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-10-2914:00BOISKO (Stare Polichno 1)3:3
77BUDOWLANI MURZYNOWO - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-10-2915:00BOISKO (Murzynowo 1)0:3


Kolejka: 12 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

78NOTEĆ STARE BIELICE - KLUB SPORTOWY RĄPIN2017-11-0414:00Boisko Sportowe (Stare Bielice )1:4
79BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - BUDOWLANI MURZYNOWO2017-11-0414:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)2:1
80SOKÓŁ GOŚCIM - DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO2017-11-0414:00BOISKO (Gościm 1)0:2
81PIONIER ZWIERZYN - KASZTELANIA SANTOK2017-11-0514:00BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1)1:6
82ARKA MIERZĘCIN - URAN TRZEBICZ2017-11-0514:00Mierzęcin 12:1
83NOTEĆ GÓRECKO - LEŚNIK BUSZÓW2017-11-0513:00BOISKO (Górecko 1)1:1
84NIETOPERZ GARDZKO - MUSZELKA OGARDY2017-11-0515:00BOISKO (Gardzko 1)1:3


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

85MUSZELKA OGARDY - NOTEĆ STARE BIELICE2017-11-1114:00BOISKO (Ogardy 1)5:3
86LEŚNIK BUSZÓW - NIETOPERZ GARDZKO2017-11-1214:00BOISKO (Buszów 1)1:0
87URAN TRZEBICZ - NOTEĆ GÓRECKO2017-11-1213:00BOISKO (Trzebicz 1)4:2
88KASZTELANIA SANTOK - ARKA MIERZĘCIN2017-11-1114:00Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska )5:3
89DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - PIONIER ZWIERZYN2017-11-1213:30BOISKO (Stare Polichno 1)6:3
90BUDOWLANI MURZYNOWO - SOKÓŁ GOŚCIM2017-11-1214:00Skwierzyna, Sportowa 10:4
91KLUB SPORTOWY RĄPIN - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-11-1113:00boisko (Rąpin 1)1:1