Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa B Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

1WICHER STAW - WARTA KOŁCZYN2017-08-2715:00Staw 14:0
2WALKA CZARNÓW - UNIA LUBISZYN TARNÓW2017-08-2717:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )3:2
3VICTORIA STANOWICE - ISKRA GŁUCHOWO2017-08-2711:00Stanowice 3:3
4PAP BOSKO - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2017-08-2616:00Sulęcin, Winna Góra 17:0 V
5GKP BOGDANIEC - KS WYSOKA 2017-08-2712:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)12:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

6BŁĘKITNI II LUBNO - KS WYSOKA 2017-09-0315:00BOISKO (Lubno 32)0:2
7KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - GKP BOGDANIEC2017-09-0217:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )0:3 V
8ISKRA GŁUCHOWO - PAP BOSKO2017-09-0313:00Głuchowo, Słoneczna 102:0
9UNIA LUBISZYN TARNÓW - VICTORIA STANOWICE2017-09-0315:00Lubiszyn, Polna 62:4
10WARTA KOŁCZYN - WALKA CZARNÓW2017-09-0214:00Kołczyn, Leśna 995:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

11WICHER STAW - BŁĘKITNI II LUBNO2017-09-1015:00Staw 111:0
12VICTORIA STANOWICE - WARTA KOŁCZYN2017-09-1011:00Stanowice 0:4
13PAP BOSKO - UNIA LUBISZYN TARNÓW2017-09-0916:00Boisko Żubrów (Żubrów )2:0
14GKP BOGDANIEC - ISKRA GŁUCHOWO2017-09-1012:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)7:0
15KS WYSOKA  - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2017-09-1011:00Wysoka 06:0 V


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-17

16BŁĘKITNI II LUBNO - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2017-09-1715:00BOISKO (Lubno 32)2:1
17ISKRA GŁUCHOWO - KS WYSOKA 2017-09-1715:00Głuchowo, Słoneczna 108:0
18UNIA LUBISZYN TARNÓW - GKP BOGDANIEC2017-09-1715:00Lubiszyn, Polna 60:10
19WARTA KOŁCZYN - PAP BOSKO2017-09-1713:00Kołczyn, Leśna 994:7
20WICHER STAW - WALKA CZARNÓW2017-09-1714:00Staw 15:4


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-24

21WALKA CZARNÓW - BŁĘKITNI II LUBNO2017-09-2416:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )2:1
22VICTORIA STANOWICE - WICHER STAW2017-09-2411:00Stanowice 3:4
23GKP BOGDANIEC - WARTA KOŁCZYN2017-09-2412:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)3:0 V
24KS WYSOKA  - UNIA LUBISZYN TARNÓW2017-09-2411:00Wysoka 06:2
25KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - ISKRA GŁUCHOWO2017-09-2415:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )3:4


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

26BŁĘKITNI II LUBNO - ISKRA GŁUCHOWO2017-10-0115:00BOISKO (Lubno 32)3:0 V
27UNIA LUBISZYN TARNÓW - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2017-10-0115:00Lubiszyn, Polna 61:3
28WARTA KOŁCZYN - KS WYSOKA 2017-10-0113:00Kołczyn, Leśna 991:2
29WICHER STAW - PAP BOSKO2017-10-0114:00Staw 13:1
30WALKA CZARNÓW - VICTORIA STANOWICE2017-10-0116:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )4:0


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

31VICTORIA STANOWICE - BŁĘKITNI II LUBNO2017-10-0811:00Stanowice 0:4
32PAP BOSKO - WALKA CZARNÓW2017-10-0716:00Boisko Żubrów (Żubrów )1:2
33GKP BOGDANIEC - WICHER STAW2017-10-0813:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)1:4
34KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - WARTA KOŁCZYN2017-10-0815:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )2:1
35ISKRA GŁUCHOWO - UNIA LUBISZYN TARNÓW2017-10-0813:00Głuchowo, Słoneczna 102:0


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-15

36BŁĘKITNI II LUBNO - UNIA LUBISZYN TARNÓW2017-10-1515:00BOISKO (Lubno 32)3:7
37WARTA KOŁCZYN - ISKRA GŁUCHOWO2017-10-1513:00Kołczyn, Leśna 994:1
38WICHER STAW - KS WYSOKA 2017-10-1514:00Staw 16:2
39WALKA CZARNÓW - GKP BOGDANIEC2017-10-1516:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )2:1
40VICTORIA STANOWICE - PAP BOSKO2017-10-1511:00Stanowice 2:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

41PAP BOSKO - BŁĘKITNI II LUBNO2017-10-2116:00Boisko Żubrów (Żubrów )6:1
42GKP BOGDANIEC - VICTORIA STANOWICE2017-10-2212:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)3:0
43KS WYSOKA  - WALKA CZARNÓW2017-10-2211:00Wysoka 02:3
44KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - WICHER STAW2017-10-2215:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )3:5
45UNIA LUBISZYN TARNÓW - WARTA KOŁCZYN2017-10-2215:00Lubiszyn, Polna 61:2


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

46BŁĘKITNI II LUBNO - WARTA KOŁCZYN2017-10-2915:00BOISKO (Lubno 32)2:7
47WICHER STAW - ISKRA GŁUCHOWO2017-10-2914:00Staw 11:1
48WALKA CZARNÓW - KLUB SPORTOWY BIAŁCZ2017-10-2915:00boisko sportowe (Czarnów, Stańska )3:1
49VICTORIA STANOWICE - KS WYSOKA 2017-10-2911:00Stanowice 2:5
50PAP BOSKO - GKP BOGDANIEC2017-10-2816:00Boisko Żubrów (Żubrów )4:0


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-05

51GKP BOGDANIEC - BŁĘKITNI II LUBNO2017-11-0512:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)8:1
52KS WYSOKA  - PAP BOSKO2017-11-0511:00Wysoka 05:5
53KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - VICTORIA STANOWICE2017-11-0515:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )1:1
54ISKRA GŁUCHOWO - WALKA CZARNÓW2017-11-0513:00Głuchowo, Słoneczna 103:0
55UNIA LUBISZYN TARNÓW - WICHER STAW2017-11-0515:00Lubiszyn, Polna 63:2