Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa B Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-27

1ZORZA ROLEWICE - BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY2017-08-2717:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)0:5
2POLONIA II LIPKI WIELKIE - DĄB GÓRKI NOTECKIE2017-08-2717:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:1
3RKS RYBAKOWO - FC KURSKO2017-08-2716:00Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo )3:7
4ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - ISKRA GORZÓW WLKP.2017-08-2715:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)3:2
5LUBUSZANIN II DREZDENKO - KS ZRYW GŁĘBOCZEK2017-08-2717:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60)2:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

6BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY - KS ZRYW GŁĘBOCZEK2017-09-0316:00Lipie Góry 2:4
7ISKRA GORZÓW WLKP. - LUBUSZANIN II DREZDENKO2017-09-0216:30BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)3:2
8FC KURSKO - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2017-09-0317:00Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)2:1
9DĄB GÓRKI NOTECKIE - RKS RYBAKOWO2017-09-0312:00Boisko (Górki Noteckie 1)2:2
10ZORZA ROLEWICE - POLONIA II LIPKI WIELKIE2017-09-0314:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)2:8


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-10/2017-10-29

11POLONIA II LIPKI WIELKIE - BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY2017-09-1017:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:2
12RKS RYBAKOWO - ZORZA ROLEWICE2017-09-1012:00Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo )12:1
13ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - DĄB GÓRKI NOTECKIE2017-09-1015:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:3
14LUBUSZANIN II DREZDENKO - FC KURSKO2017-10-2911:00Stare Bielice 17:2
15KS ZRYW GŁĘBOCZEK - ISKRA GORZÓW WLKP.2017-10-2814:00Zwierzyn, Sportowa 002:5


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

16BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY - ISKRA GORZÓW WLKP.2017-09-1716:00Lipie Góry 0:4
17FC KURSKO - KS ZRYW GŁĘBOCZEK2017-09-1717:00Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)6:1
18DĄB GÓRKI NOTECKIE - LUBUSZANIN II DREZDENKO2017-09-1712:00Boisko (Górki Noteckie 1)6:7
19ZORZA ROLEWICE - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2017-09-1717:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)3:8
20POLONIA II LIPKI WIELKIE - RKS RYBAKOWO2017-09-1618:00Lipki Wielkie, Szosowa 356:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23/2017-11-05

21RKS RYBAKOWO - BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY2017-09-2412:00Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo )2:3
22ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - POLONIA II LIPKI WIELKIE2017-09-2415:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)5:1
23LUBUSZANIN II DREZDENKO - ZORZA ROLEWICE2017-09-2410:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60)15:2
24KS ZRYW GŁĘBOCZEK - DĄB GÓRKI NOTECKIE2017-11-0511:30Zwierzyn, Sportowa 004:3
25ISKRA GORZÓW WLKP. - FC KURSKO2017-09-2316:00BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)4:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

26BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY - FC KURSKO2017-10-0114:00Lipie Góry 1:3
27DĄB GÓRKI NOTECKIE - ISKRA GORZÓW WLKP.2017-10-0112:00Boisko (Górki Noteckie 1)0:3 V
28ZORZA ROLEWICE - KS ZRYW GŁĘBOCZEK2017-10-0115:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)2:3
29POLONIA II LIPKI WIELKIE - LUBUSZANIN II DREZDENKO2017-10-0115:00Lipki Wielkie, Szosowa 353:3
30RKS RYBAKOWO - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2017-10-0112:00Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo )0:7


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

31ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY2017-10-0815:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)9:0
32LUBUSZANIN II DREZDENKO - RKS RYBAKOWO2017-10-0816:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60)3:2
33KS ZRYW GŁĘBOCZEK - POLONIA II LIPKI WIELKIE2017-10-0716:00Zwierzyn, Sportowa 004:1
34ISKRA GORZÓW WLKP. - ZORZA ROLEWICE2017-10-0715:30BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)11:1
35FC KURSKO - DĄB GÓRKI NOTECKIE2017-10-0815:00Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)6:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-15

36BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY - DĄB GÓRKI NOTECKIE2017-10-1514:00Lipie Góry 1:0
37ZORZA ROLEWICE - FC KURSKO2017-10-1515:00Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1)2:6
38POLONIA II LIPKI WIELKIE - ISKRA GORZÓW WLKP.2017-10-1515:00Lipki Wielkie, Szosowa 352:2
39RKS RYBAKOWO - KS ZRYW GŁĘBOCZEK2017-10-1513:00Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo )4:4
40ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA - LUBUSZANIN II DREZDENKO2017-10-1515:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)4:5


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

41LUBUSZANIN II DREZDENKO - BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY2017-10-2213:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60)2:0
42KS ZRYW GŁĘBOCZEK - ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA2017-10-2115:00Zwierzyn, Sportowa 007:1
43ISKRA GORZÓW WLKP. - RKS RYBAKOWO2017-10-2115:00BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25)2:0
44FC KURSKO - POLONIA II LIPKI WIELKIE2017-10-2217:00Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)4:2
45DĄB GÓRKI NOTECKIE - ZORZA ROLEWICE2017-10-2213:00Boisko (Górki Noteckie 1)3:8