Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa okręgowa "COLLOSEUM "

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-12

1ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - WARTA SŁOŃSK2017-08-1217:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 14:1
2SPARTAK DESZCZNO - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-08-1214:00Maszewo, Kręta 15:2
3LZS BOBRÓWKO - ODRA GÓRZYCA2017-08-1214:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)4:0
4TOROMA TORZYM - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-08-12__:__STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)0:3 V
5ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - MEPROZET STARE KUROWO 2017-08-1216:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)5:1
6ZIELONI LUBIECHNIA W. - GKS BLEDZEW2017-08-1218:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)4:6
7RADOWIAK DREZDENKO - STAL SULĘCIN2017-08-1217:00Drezdenko 01:7
8POLONIA SŁUBICE - KOSMOS 78 RUDNICA2017-08-1218:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)2:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-19/2017-08-20

9WARTA SŁOŃSK - KOSMOS 78 RUDNICA2017-08-2014:00Słońsk, 3 Lutego 13:0
10STAL SULĘCIN - POLONIA SŁUBICE2017-08-1918:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )1:4
11GKS BLEDZEW - RADOWIAK DREZDENKO2017-08-1916:00Zemsko 13:3
12MEPROZET STARE KUROWO  - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-08-1916:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)0:2
13ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-08-1914:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)1:3
14ODRA GÓRZYCA - TOROMA TORZYM2017-08-1917:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:1
15POLONIA LIPKI WIELKIE - LZS BOBRÓWKO2017-08-1915:00Lipki Wielkie, Szosowa 355:4
16ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - SPARTAK DESZCZNO2017-08-1917:00Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)2:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-08-26/2017-11-25

17SPARTAK DESZCZNO - WARTA SŁOŃSK2017-08-2614:00Maszewo, Kręta 14:1
18LZS BOBRÓWKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-08-2617:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)1:0
19TOROMA TORZYM - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-08-2617:00STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)1:4
20ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ODRA GÓRZYCA2017-08-2616:00Pszczew 71:0
21ZIELONI LUBIECHNIA W. - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-08-2617:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)3:1
22RADOWIAK DREZDENKO - MEPROZET STARE KUROWO 2017-08-2617:00Drezdenko 02:4
23POLONIA SŁUBICE - GKS BLEDZEW2017-11-2513:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
24KOSMOS 78 RUDNICA - STAL SULĘCIN2017-08-2615:00BOISKO (Rudnica 1)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

25WARTA SŁOŃSK - STAL SULĘCIN2017-09-0314:00Słońsk, 3 Lutego 13:0
26GKS BLEDZEW - KOSMOS 78 RUDNICA2017-09-0216:00Zemsko 15:1
27MEPROZET STARE KUROWO  - POLONIA SŁUBICE2017-09-0216:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)3:5
28ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - RADOWIAK DREZDENKO2017-09-0217:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)3:2
29ODRA GÓRZYCA - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-09-0217:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:0
30POLONIA LIPKI WIELKIE - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-09-0215:00Lipki Wielkie, Szosowa 352:4
31ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - TOROMA TORZYM2017-09-0317:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 16:0
32SPARTAK DESZCZNO - LZS BOBRÓWKO2017-09-0212:00Maszewo, Kręta 10:4


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-09

33LZS BOBRÓWKO - WARTA SŁOŃSK2017-09-0917:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)2:1
34TOROMA TORZYM - SPARTAK DESZCZNO2017-09-0916:00STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)2:6
35ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-09-0916:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:1
36ZIELONI LUBIECHNIA W. - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-09-0917:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:1
37RADOWIAK DREZDENKO - ODRA GÓRZYCA2017-09-0917:00Drezdenko 05:0
38POLONIA SŁUBICE - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-09-0917:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)4:1
39KOSMOS 78 RUDNICA - MEPROZET STARE KUROWO 2017-09-0915:00BOISKO (Rudnica 1)4:2
40STAL SULĘCIN - GKS BLEDZEW2017-09-0917:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )2:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

41WARTA SŁOŃSK - GKS BLEDZEW2017-09-1714:00Słońsk, 3 Lutego 15:2
42MEPROZET STARE KUROWO  - STAL SULĘCIN2017-09-1716:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)0:2
43ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - KOSMOS 78 RUDNICA2017-09-1615:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)1:1
44ODRA GÓRZYCA - POLONIA SŁUBICE2017-09-1614:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:4
45POLONIA LIPKI WIELKIE - RADOWIAK DREZDENKO2017-09-1616:00Lipki Wielkie, Szosowa 355:3
46ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-09-1616:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 11:3
47SPARTAK DESZCZNO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-09-1614:00Maszewo, Kręta 10:3
48LZS BOBRÓWKO - TOROMA TORZYM2017-09-1613:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)3:0 V


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-23

49TOROMA TORZYM - WARTA SŁOŃSK2017-09-2316:00STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)3:2
50ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - LZS BOBRÓWKO2017-09-2316:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )6:0
51ZIELONI LUBIECHNIA W. - SPARTAK DESZCZNO2017-09-2316:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:1
52RADOWIAK DREZDENKO - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-09-2316:00Drezdenko 04:2
53POLONIA SŁUBICE - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-09-2317:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)4:0
54KOSMOS 78 RUDNICA - ODRA GÓRZYCA2017-09-2315:00BOISKO (Rudnica 1)3:3
55STAL SULĘCIN - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-09-2317:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )1:4
56GKS BLEDZEW - MEPROZET STARE KUROWO 2017-09-2316:00Zemsko 11:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

57WARTA SŁOŃSK - MEPROZET STARE KUROWO 2017-10-0114:00Słońsk, 3 Lutego 14:1
58ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - GKS BLEDZEW2017-09-3016:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)3:0
59ODRA GÓRZYCA - STAL SULĘCIN2017-09-3016:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)2:1
60POLONIA LIPKI WIELKIE - KOSMOS 78 RUDNICA2017-09-3016:00Lipki Wielkie, Szosowa 354:3
61ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - POLONIA SŁUBICE2017-09-3016:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 10:1
62SPARTAK DESZCZNO - RADOWIAK DREZDENKO2017-09-3014:00Maszewo, Kręta 16:2
63LZS BOBRÓWKO - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-09-3016:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)6:2
64TOROMA TORZYM - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-09-3014:00STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)3:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

65ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA SŁOŃSK2017-10-0715:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )6:4
66ZIELONI LUBIECHNIA W. - TOROMA TORZYM2017-10-0715:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)3:1
67RADOWIAK DREZDENKO - LZS BOBRÓWKO2017-10-0716:00Drezdenko 04:4
68POLONIA SŁUBICE - SPARTAK DESZCZNO2017-10-0812:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)2:0
69KOSMOS 78 RUDNICA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-10-0715:00BOISKO (Rudnica 1)1:6
70STAL SULĘCIN - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-10-0716:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )6:3
71GKS BLEDZEW - ODRA GÓRZYCA2017-10-0715:00Zemsko 12:3
72MEPROZET STARE KUROWO  - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-10-0716:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)0:0


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-14/2017-12-02

73WARTA SŁOŃSK - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-10-1514:00Słońsk, 3 Lutego 10:4
74ODRA GÓRZYCA - MEPROZET STARE KUROWO 2017-10-1511:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)1:5
75POLONIA LIPKI WIELKIE - GKS BLEDZEW2017-12-0212:00Lipki Wielkie, Szosowa 35:
76ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - STAL SULĘCIN2017-10-1513:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 12:3
77SPARTAK DESZCZNO - KOSMOS 78 RUDNICA2017-10-1414:00Maszewo, Kręta 16:1
78LZS BOBRÓWKO - POLONIA SŁUBICE2017-10-1415:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)3:4
79TOROMA TORZYM - RADOWIAK DREZDENKO2017-10-1415:00STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)3:2
80ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-10-1415:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:2


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-21

81ZIELONI LUBIECHNIA W. - WARTA SŁOŃSK2017-10-2115:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:1
82RADOWIAK DREZDENKO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-10-2115:00Drezdenko 01:0
83POLONIA SŁUBICE - TOROMA TORZYM2017-10-2115:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)3:2
84KOSMOS 78 RUDNICA - LZS BOBRÓWKO2017-10-2115:00BOISKO (Rudnica 1)1:3
85STAL SULĘCIN - SPARTAK DESZCZNO2017-10-2116:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )3:5
86GKS BLEDZEW - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-10-2114:00Zemsko 14:1
87MEPROZET STARE KUROWO  - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-10-2115:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)1:2
88ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ODRA GÓRZYCA2017-10-2115:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)7:1


Kolejka: 12 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

89WARTA SŁOŃSK - ODRA GÓRZYCA2017-10-2914:00Słońsk, 3 Lutego 14:0 V
90POLONIA LIPKI WIELKIE - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-10-2815:00Lipki Wielkie, Szosowa 357:4
91ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - MEPROZET STARE KUROWO 2017-10-2815:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 11:1
92SPARTAK DESZCZNO - GKS BLEDZEW2017-10-2814:00Maszewo, Kręta 11:2
93LZS BOBRÓWKO - STAL SULĘCIN2017-10-2814:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)3:4
94TOROMA TORZYM - KOSMOS 78 RUDNICA2017-10-2814:30STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)5:0
95ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - POLONIA SŁUBICE2017-10-2815:00Pszczew, Międzyrzecka 15:0
96ZIELONI LUBIECHNIA W. - RADOWIAK DREZDENKO2017-10-2815:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)2:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-04

97RADOWIAK DREZDENKO - WARTA SŁOŃSK2017-11-0414:00Drezdenko 03:3
98POLONIA SŁUBICE - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-11-0414:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)2:0
99KOSMOS 78 RUDNICA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-11-0414:00BOISKO (Rudnica 1)1:1
100STAL SULĘCIN - TOROMA TORZYM2017-11-0414:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )0:3
101GKS BLEDZEW - LZS BOBRÓWKO2017-11-0412:00Zemsko 16:3
102MEPROZET STARE KUROWO  - SPARTAK DESZCZNO2017-11-0414:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)2:3
103ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-11-0414:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)1:0
104ODRA GÓRZYCA - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-11-0414:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)3:0


Kolejka: 14 w dniach 2017-11-11/2017-11-25

105WARTA SŁOŃSK - POLONIA LIPKI WIELKIE2017-11-1214:00Słońsk, 3 Lutego 10:2
106ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - ODRA GÓRZYCA2017-11-1114:00Strzelce Krajeńskie, Sportowa 13:1
107SPARTAK DESZCZNO - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-11-1114:00Maszewo, Kręta 14:3
108LZS BOBRÓWKO - MEPROZET STARE KUROWO 2017-11-2512:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7):
109TOROMA TORZYM - GKS BLEDZEW2017-11-1114:00STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20)2:2
110ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STAL SULĘCIN2017-11-1113:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )3:2
111ZIELONI LUBIECHNIA W. - KOSMOS 78 RUDNICA2017-11-1114:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)1:1
112RADOWIAK DREZDENKO - POLONIA SŁUBICE2017-11-1114:00Drezdenko 03:4


Kolejka: 15 w dniach 2017-11-18/2017-11-19

113POLONIA SŁUBICE - WARTA SŁOŃSK2017-11-1814:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)1:3
114KOSMOS 78 RUDNICA - RADOWIAK DREZDENKO2017-11-1814:00BOISKO (Rudnica 1)3:1
115STAL SULĘCIN - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-11-1814:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )0:0
116GKS BLEDZEW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-11-1912:00Zemsko 13:0
117MEPROZET STARE KUROWO  - TOROMA TORZYM2017-11-1814:00Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)9:0
118ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - LZS BOBRÓWKO2017-11-1814:00GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42)3:1
119ODRA GÓRZYCA - SPARTAK DESZCZNO2017-11-1814:00Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)0:7
120POLONIA LIPKI WIELKIE - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-11-1814:30Lipki Wielkie, Szosowa 352:1