Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa F1 Żak
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2018-09-07/2018-09-09
1 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-09-07 | 18:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 5:5 |
2 | STILON GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2018-09-07 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 3:1 |
3 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | AP STAL GORZÓW | 2018-09-07 | 17:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:3 |
4 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-07 | 17:00 | 0:11 | |
5 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | PROGRES GORZÓW | 2018-09-09 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 4:2 |
6 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | : |
7 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | AP KANIA CUP | 2018-09-08 | 12:30 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 13:3 |
Kolejka: 2 w dniach 2018-09-12/2018-09-13
8 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | AP KANIA CUP | 2018-09-12 | 16:00 | 10:5 | |
9 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS POLONIA SŁUBICE | ____-__-__ | __:__ | : | |
10 | PROGRES GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-12 | 17:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 5:6 |
11 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-09-12 | 16:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 7:3 |
12 | AP STAL GORZÓW | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-12 | 18:00 | 3:3 | |
13 | WARTA GORZÓW | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2018-09-13 | 17:00 | Wawrów | 5:3 |
14 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | STILON GORZÓW | 2018-09-12 | __:__ | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 3:0 V |
Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-19
15 | STILON GORZÓW | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-09-15 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 6:7 |
16 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-16 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 1:3 |
17 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | WARTA GORZÓW | 2018-09-16 | 10:00 | Boisko Sportowe (Stare Bielice ) | 0:11 |
18 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | AP STAL GORZÓW | 2018-09-16 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 8:1 |
19 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-15 | 12:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:6 |
20 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | PROGRES GORZÓW | 2018-09-19 | 18:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 5:2 |
21 | AP KANIA CUP | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | : |
Kolejka: 4 w dniach 2018-09-21/2018-09-23
22 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | : | |
23 | PROGRES GORZÓW | - | AP KANIA CUP | 2018-09-22 | 14:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 10:4 |
24 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-09-23 | 11:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:3 |
25 | AP STAL GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-21 | 17:30 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 5:5 |
26 | WARTA GORZÓW | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-09-22 | 10:00 | Wawrów | 1:1 |
27 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-23 | 15:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 16:2 |
28 | STILON GORZÓW | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2018-09-23 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 6:2 |
Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26/2018-09-27
29 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-09-26 | 16:30 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 7:3 |
30 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | STILON GORZÓW | 2018-09-26 | 17:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 2:11 |
31 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-26 | 16:30 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 1:3 |
32 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | WARTA GORZÓW | 2018-09-27 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:3 |
33 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | AP STAL GORZÓW | 2018-09-26 | 17:30 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 2:1 |
34 | AP KANIA CUP | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-26 | 17:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 0:15 |
35 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | PROGRES GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | : |
Kolejka: 6 w dniach 2018-09-28/2018-09-29
36 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | PROGRES GORZÓW | 2018-09-28 | 18:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 9:2 |
37 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | : | |
38 | AP STAL GORZÓW | - | AP KANIA CUP | 2018-09-28 | 17:00 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 8:3 |
39 | WARTA GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-09-29 | 10:00 | Gorzów Wielkopolski | 5:2 |
40 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-29 | 10:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 7:6 |
41 | STILON GORZÓW | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-09-29 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:6 |
42 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-29 | 13:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 7:2 |
Kolejka: 7 w dniach 2018-10-02/2018-10-04
43 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-10-03 | 16:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 1:5 |
44 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2018-10-02 | 17:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 4:2 |
45 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | STILON GORZÓW | 2018-10-03 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:7 |
46 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-03 | 17:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 3:10 |
47 | AP KANIA CUP | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-04 | 16:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 2:12 |
48 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | AP STAL GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | : | |
49 | PROGRES GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-03 | 16:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 8:7 |
Kolejka: 8 w dniach 2018-10-05/2018-10-07
50 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-05 | 17:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 6:6 |
51 | AP STAL GORZÓW | - | PROGRES GORZÓW | 2018-10-05 | 17:00 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 3:9 |
52 | WARTA GORZÓW | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | : | |
53 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | AP KANIA CUP | 2018-10-07 | 12:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 11:0 |
54 | STILON GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-07 | 11:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 5:2 |
55 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-06 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:2 |
56 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-10-05 | 17:30 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 1:6 |
Kolejka: 9 w dniach 2018-10-10/2018-10-11
57 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-10-10 | 16:30 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 4:5 |
58 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-10-10 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 14:1 |
59 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2018-10-10 | 16:30 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 1:4 |
60 | AP KANIA CUP | - | STILON GORZÓW | 2018-10-10 | 17:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 1:13 |
61 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | ____-__-__ | __:__ | : | |
62 | PROGRES GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-11 | 16:15 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 4:6 |
63 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | AP STAL GORZÓW | 2018-10-11 | 17:30 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 9:2 |
Kolejka: 10 w dniach 2018-10-12/2018-10-15
64 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | AP STAL GORZÓW | 2018-10-12 | 17:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 5:0 |
65 | WARTA GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-13 | 12:00 | Wawrów | 1:1 |
66 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | PROGRES GORZÓW | 2018-10-14 | 13:30 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 4:3 |
67 | STILON GORZÓW | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
68 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | AP KANIA CUP | 2018-10-14 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 8:3 |
69 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-15 | 16:30 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 2:9 |
70 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-14 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 6:4 |
Kolejka: 11 w dniach 2018-10-20/2018-11-05
71 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-10-20 | 12:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:5 |
72 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-11-05 | 16:30 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 1:11 |
73 | AP KANIA CUP | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-10-20 | 10:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 3:8 |
74 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | ____-__-__ | __:__ | : | |
75 | PROGRES GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2018-10-24 | 16:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 4:8 |
76 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-20 | 10:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:3 |
77 | AP STAL GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-20 | 11:30 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 0:6 |
Kolejka: 12 w dniach 2018-10-26/2018-10-28
78 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-26 | 17:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 4:6 |
79 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | AP STAL GORZÓW | 2018-10-28 | 14:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 8:0 |
80 | STILON GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-28 | 13:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 3:6 |
81 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | PROGRES GORZÓW | 2018-10-28 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:1 |
82 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | : | |
83 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | AP KANIA CUP | 2018-10-28 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 11:2 |
84 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-27 | 12:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:4 |
Kolejka: 13 w dniach 2018-11-03/2018-11-09
85 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2018-11-03 | 12:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 1:10 |
86 | AP KANIA CUP | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-11-03 | 10:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 1:20 |
87 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | : | |
88 | PROGRES GORZÓW | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-11-04 | 12:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 5:0 |
89 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2018-11-04 | 11:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:2 |
90 | AP STAL GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2018-11-04 | 11:00 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 1:5 |
91 | WARTA GORZÓW | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-11-09 | 17:00 | Wawrów | 6:1 |