Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2018-09-07/2018-09-09
1 | PIAST KARNIN | - | AP REISSA DREZDENKO | 2018-09-07 | 17:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 2:7 |
2 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | - | STILON GORZÓW III | 2018-09-09 | 12:00 | Dobiegniew, Leśna 1 | 14:4 |
3 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | 2018-09-08 | 12:00 | 6:6 | |
4 | AP STAL GORZÓW | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-07 | 17:00 | 1:9 | |
5 | STILON GORZÓW II | - | PROGRES GORZÓW II | 2018-09-07 | 17:00 | 6:7 | |
6 | PUKS MAKSYMILIAN II | - | WARTA GORZÓW II | 2018-09-07 | 18:30 | ZSTiO (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4) | 12:5 |
Kolejka: 2 w dniach 2018-09-12
7 | AP REISSA DREZDENKO | - | WARTA GORZÓW II | 2018-09-12 | 18:00 | Drezdenko, Szkolna 11 | 10:6 |
8 | PROGRES GORZÓW II | - | PUKS MAKSYMILIAN II | 2018-09-12 | 16:15 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 10:5 |
9 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | STILON GORZÓW II | 2018-09-12 | 16:00 | 2:17 | |
10 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | - | AP STAL GORZÓW | 2018-09-12 | 16:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 3:0 V |
11 | STILON GORZÓW III | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | 2018-09-12 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 2:18 |
12 | PIAST KARNIN | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | 2018-09-12 | 16:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 8:10 |
Kolejka: 3 w dniach 2018-09-14/2018-09-16
13 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | - | AP REISSA DREZDENKO | 2018-09-16 | 13:00 | Dobiegniew, Leśna 1 | 7:14 |
14 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | - | PIAST KARNIN | 2018-09-16 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 5:7 |
15 | AP STAL GORZÓW | - | STILON GORZÓW III | 2018-09-14 | 18:00 | Boisko Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska 151) | 0:12 |
16 | STILON GORZÓW II | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | 2018-09-16 | 13:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 28:1 |
17 | PUKS MAKSYMILIAN II | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-15 | 11:00 | ZSTiO (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4) | 17:2 |
18 | WARTA GORZÓW II | - | PROGRES GORZÓW II | 2018-09-14 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza | 0:13 |
Kolejka: 4 w dniach 2018-09-21/2018-09-22
19 | AP REISSA DREZDENKO | - | PROGRES GORZÓW II | 2018-09-21 | 17:30 | Drezdenko, Szkolna 11 | 4:9 |
20 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | WARTA GORZÓW II | 2018-09-21 | 17:00 | 8:2 | |
21 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | - | PUKS MAKSYMILIAN II | 2018-09-22 | 10:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 2:6 |
22 | STILON GORZÓW III | - | STILON GORZÓW II | 2018-09-21 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:25 |
23 | PIAST KARNIN | - | AP STAL GORZÓW | 2018-09-21 | 17:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 11:2 |
24 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | 2018-09-22 | 16:00 | Dobiegniew, Leśna 1 | 5:15 |
Kolejka: 5 w dniach 2018-09-25/2018-09-27
25 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | - | AP REISSA DREZDENKO | 2018-09-26 | 16:30 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 6:9 |
26 | AP STAL GORZÓW | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | 2018-09-26 | 17:30 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 5:8 |
27 | STILON GORZÓW II | - | PIAST KARNIN | 2018-09-26 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 11:4 |
28 | PUKS MAKSYMILIAN II | - | STILON GORZÓW III | 2018-09-25 | 16:30 | ZSTiO (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4) | 8:2 |
29 | WARTA GORZÓW II | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | 2018-09-27 | 16:30 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 2:7 |
30 | PROGRES GORZÓW II | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-26 | 16:15 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 22:4 |
Kolejka: 6 w dniach 2018-09-28/2018-10-16
31 | AP REISSA DREZDENKO | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-09-28 | 17:30 | Drezdenko, Szkolna 11 | 9:1 |
32 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | - | PROGRES GORZÓW II | 2018-09-29 | 10:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 3:9 |
33 | STILON GORZÓW III | - | WARTA GORZÓW II | 2018-09-28 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:4 |
34 | PIAST KARNIN | - | PUKS MAKSYMILIAN II | 2018-09-28 | 17:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 3:3 |
35 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | - | STILON GORZÓW II | 2018-10-16 | 16:30 | Dobiegniew, Leśna 1 | 4:23 |
36 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | - | AP STAL GORZÓW | 2018-09-30 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 8:3 |
Kolejka: 7 w dniach 2018-10-02/2018-10-03
37 | AP STAL GORZÓW | - | AP REISSA DREZDENKO | 2018-10-03 | 17:30 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 2:6 |
38 | STILON GORZÓW II | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | 2018-10-03 | 16:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 10:3 |
39 | PUKS MAKSYMILIAN II | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | 2018-10-02 | 17:00 | ZSTiO (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4) | 10:2 |
40 | WARTA GORZÓW II | - | PIAST KARNIN | 2018-10-03 | 17:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 4:6 |
41 | PROGRES GORZÓW II | - | STILON GORZÓW III | 2018-10-03 | 16:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 16:1 |
42 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | 2018-10-03 | 16:30 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 2:6 |
Kolejka: 8 w dniach 2018-10-05/2018-10-07
43 | AP REISSA DREZDENKO | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | 2018-10-05 | 17:30 | Drezdenko, Szkolna 11 | 6:4 |
44 | STILON GORZÓW III | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-10-06 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 14:7 |
45 | PIAST KARNIN | - | PROGRES GORZÓW II | 2018-10-05 | 17:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 3:10 |
46 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | - | WARTA GORZÓW II | 2018-10-06 | 17:00 | Dobiegniew, Leśna 1 | 7:4 |
47 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | - | PUKS MAKSYMILIAN II | 2018-10-07 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 3:1 |
48 | AP STAL GORZÓW | - | STILON GORZÓW II | 2018-10-05 | 17:30 | Boisko Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska 151) | 0:23 |
Kolejka: 9 w dniach 2018-10-12/2018-10-14
49 | STILON GORZÓW II | - | AP REISSA DREZDENKO | 2018-10-12 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 16:2 |
50 | PUKS MAKSYMILIAN II | - | AP STAL GORZÓW | 2018-10-13 | 11:00 | ZSTiO (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4) | 12:1 |
51 | WARTA GORZÓW II | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | 2018-10-14 | 10:00 | Wawrów | 1:3 |
52 | PROGRES GORZÓW II | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | 2018-10-13 | 12:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 17:8 |
53 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | PIAST KARNIN | 2018-10-13 | 11:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 7:16 |
54 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | - | STILON GORZÓW III | 2018-10-13 | 10:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 10:2 |
Kolejka: 10 w dniach 2018-10-19/2018-10-23
55 | AP REISSA DREZDENKO | - | STILON GORZÓW III | 2018-10-19 | 17:30 | Drezdenko, Szkolna 11 | 14:4 |
56 | PIAST KARNIN | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | 2018-10-19 | 17:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 7:5 |
57 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2018-10-23 | 16:30 | Dobiegniew, Leśna 1 | 4:0 |
58 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | - | PROGRES GORZÓW II | 2018-10-21 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 3:6 |
59 | AP STAL GORZÓW | - | WARTA GORZÓW II | 2018-10-19 | 17:00 | Stadion im.E.Jancarza (Gorzów Wielkopolski, Kwiatowa 55) | 3:18 |
60 | STILON GORZÓW II | - | PUKS MAKSYMILIAN II | 2018-10-21 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 8:2 |
Kolejka: 11 w dniach 2018-10-26/2018-10-28
61 | PUKS MAKSYMILIAN II | - | AP REISSA DREZDENKO | 2018-10-27 | 11:00 | ZSTiO (Gorzów Wielkopolski, Czereśniowa 4) | 2:2 |
62 | WARTA GORZÓW II | - | STILON GORZÓW II | 2018-10-27 | 13:00 | Wawrów | 4:18 |
63 | PROGRES GORZÓW II | - | AP STAL GORZÓW | 2018-10-27 | 11:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 3:0 V |
64 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW II | 2018-10-27 | 12:30 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 3:13 |
65 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW III | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW II | 2018-10-26 | 17:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 12:2 |
66 | STILON GORZÓW III | - | PIAST KARNIN | 2018-10-28 | 13:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 5:15 |