Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: IV liga okręgowa C1 Trampkarz "JESIEŃ"
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2018-08-31/2018-09-19
1 | ZORZA KOWALÓW | - | GKS BLEDZEW | 2018-08-31 | 17:00 | BOISKO (Kowalów, Polna 1) | 4:1 |
2 | STAL SULĘCIN | - | ODRA GÓRZYCA | 2018-09-19 | 17:00 | Żubrów 1 | 5:2 |
3 | POLONIA LIPKI WIELKIE | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2018-09-02 | 17:00 | Lipki Wielkie, Szosowa 35 | 7:1 |
Kolejka: 2 w dniach 2018-09-08
4 | GKS BLEDZEW | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2018-09-08 | 11:00 | Zemsko 1 | 5:3 |
5 | ODRA GÓRZYCA | - | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2018-09-08 | 11:00 | Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) | 3:4 |
6 | ZORZA KOWALÓW | - | STAL SULĘCIN | 2018-09-08 | 11:00 | BOISKO (Kowalów, Polna 1) | 3:5 |
Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-16
7 | STAL SULĘCIN | - | GKS BLEDZEW | 2018-09-16 | 11:00 | Żubrów 1 | 7:1 |
8 | POLONIA LIPKI WIELKIE | - | ZORZA KOWALÓW | 2018-09-15 | 14:00 | Lipki Wielkie, Szosowa 35 | 9:0 |
9 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | ODRA GÓRZYCA | 2018-09-15 | 10:30 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | 1:4 |
Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-10-03
10 | GKS BLEDZEW | - | ODRA GÓRZYCA | 2018-10-03 | 17:00 | Zemsko 1 | 2:12 |
11 | ZORZA KOWALÓW | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2018-09-23 | 10:00 | BOISKO (Kowalów, Polna 1) | 1:3 |
12 | STAL SULĘCIN | - | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2018-09-22 | 11:00 | Żubrów 1 | 3:2 |
Kolejka: 5 w dniach 2018-09-28/2018-09-30
13 | POLONIA LIPKI WIELKIE | - | GKS BLEDZEW | 2018-09-30 | 10:30 | Lipki Wielkie, Szosowa 35 | 12:3 |
14 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | STAL SULĘCIN | 2018-09-29 | 10:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | 3:4 |
15 | ODRA GÓRZYCA | - | ZORZA KOWALÓW | 2018-09-28 | 17:00 | Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) | 7:1 |
Kolejka: 6 w dniach 2018-10-05/2018-10-07
16 | GKS BLEDZEW | - | ZORZA KOWALÓW | 2018-10-07 | 09:00 | Zemsko 1 | 1:7 |
17 | ODRA GÓRZYCA | - | STAL SULĘCIN | 2018-10-07 | 10:00 | Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) | 2:4 |
18 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2018-10-05 | 16:30 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | 0:5 |
Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13
19 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | GKS BLEDZEW | 2018-10-13 | 10:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | 5:0 |
20 | POLONIA LIPKI WIELKIE | - | ODRA GÓRZYCA | 2018-10-13 | 11:00 | Lipki Wielkie, Szosowa 35 | 5:9 |
21 | STAL SULĘCIN | - | ZORZA KOWALÓW | 2018-10-13 | 11:00 | Żubrów 1 | 8:1 |
Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21
22 | GKS BLEDZEW | - | STAL SULĘCIN | 2018-10-21 | 14:00 | Zemsko 1 | 3:5 |
23 | ZORZA KOWALÓW | - | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2018-10-20 | 10:00 | BOISKO (Kowalów, Polna 1) | 2:9 |
24 | ODRA GÓRZYCA | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2018-10-20 | 10:00 | Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) | 10:0 |
Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28
25 | ODRA GÓRZYCA | - | GKS BLEDZEW | 2018-10-27 | 10:00 | Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) | 9:0 |
26 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | ZORZA KOWALÓW | 2018-10-27 | 09:30 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | 1:1 |
27 | POLONIA LIPKI WIELKIE | - | STAL SULĘCIN | 2018-10-28 | 11:00 | Lipki Wielkie, Szosowa 35 | 3:2 |
Kolejka: 10 w dniach 2018-10-31/2018-11-04
28 | GKS BLEDZEW | - | POLONIA LIPKI WIELKIE | 2018-11-04 | 14:00 | Zemsko 1 | 0:2 |
29 | STAL SULĘCIN | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2018-11-03 | 10:00 | Żubrów 1 | 4:0 |
30 | ZORZA KOWALÓW | - | ODRA GÓRZYCA | 2018-10-31 | 15:00 | BOISKO (Kowalów, Polna 1) | 0:8 |