Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: Klasa A Grupa 1
RUNDA II
Kolejka: 14 w dniach 2019-03-30/2019-03-31
1 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | WICHER STAW | 2019-03-31 | 13:00 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 7:3 |
2 | FENIX ŚCIECHÓW | - | GKP BOGDANIEC | 2019-03-31 | 13:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 2:8 |
3 | GKP KŁODAWA | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-03-30 | 16:00 | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | 2:3 |
4 | ISKRA JANCZEWO | - | WARTA II GORZÓW | 2019-03-30 | 15:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 3:2 |
5 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | BOISKO (Rudnica 1) | : |
6 | KS NOWINY WIELKIE | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-03-31 | 13:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 1:2 |
7 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | 2019-03-30 | 15:00 | Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 | 0:1 |
Kolejka: 15 w dniach 2019-04-06/2019-04-07
8 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | ZJEDNOCZENI JENINIEC | 2019-04-06 | 17:00 | BOISKO (Wojcieszyce 1) | 1:8 |
9 | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | - | KS NOWINY WIELKIE | 2019-04-07 | 14:00 | Maszewo, Kręta 1 | 1:1 |
10 | ORZEŁ TRZCINNA | - | KOSMOS 78 RUDNICA | 2019-04-07 | 13:00 | BOISKO (Trzcinna 1) | 0:1 |
11 | Pauza: SPARTAN SOSNY | - | ISKRA JANCZEWO | ____-__-__ | __:__ | : | |
12 | WARTA II GORZÓW | - | GKP KŁODAWA | 2019-04-07 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 4:0 |
13 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | FENIX ŚCIECHÓW | 2019-04-07 | 14:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 0:3 V |
14 | GKP BOGDANIEC | - | WICHER STAW | 2019-04-07 | 14:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 4:0 |
Kolejka: 16 w dniach 2019-04-13/2019-04-14
15 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | GKP BOGDANIEC | 2019-04-14 | 12:00 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 3:0 V |
16 | WICHER STAW | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-04-14 | 13:00 | Staw 000 | 0:6 |
17 | FENIX ŚCIECHÓW | - | WARTA II GORZÓW | 2019-04-14 | 13:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 1:5 |
18 | GKP KŁODAWA | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | : |
19 | ISKRA JANCZEWO | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-04-14 | 13:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 2:1 |
20 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | 2019-04-13 | 16:00 | BOISKO (Rudnica 1) | 3:0 |
21 | KS NOWINY WIELKIE | - | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | 2019-04-14 | 13:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 3:1 |
Kolejka: 17 w dniach 2019-04-20
22 | KS NOWINY WIELKIE | - | ZJEDNOCZENI JENINIEC | 2019-04-20 | 13:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 2:1 |
23 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | KOSMOS 78 RUDNICA | 2019-04-20 | 13:00 | BOISKO (Wojcieszyce 1) | 2:1 |
24 | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | - | ISKRA JANCZEWO | 2019-04-20 | 15:00 | Maszewo, Kręta 1 | 3:4 |
25 | ORZEŁ TRZCINNA | - | GKP KŁODAWA | 2019-04-20 | 13:00 | BOISKO (Trzcinna 1) | 1:1 |
26 | Pauza: SPARTAN SOSNY | - | FENIX ŚCIECHÓW | ____-__-__ | __:__ | : | |
27 | WARTA II GORZÓW | - | WICHER STAW | 2019-04-20 | 14:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 9:3 |
28 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | GKP BOGDANIEC | 2019-04-20 | 12:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 2:0 |
Kolejka: 18 w dniach 2019-04-27/2019-04-28
29 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-04-28 | 12:00 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 1:9 |
30 | GKP BOGDANIEC | - | WARTA II GORZÓW | 2019-04-28 | 15:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 3:0 V |
31 | WICHER STAW | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | Staw 000 | : |
32 | FENIX ŚCIECHÓW | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-04-28 | 13:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 1:0 |
33 | GKP KŁODAWA | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | 2019-04-27 | 17:00 | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | 0:0 |
34 | ISKRA JANCZEWO | - | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | 2019-04-28 | 13:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 7:1 |
35 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | KS NOWINY WIELKIE | 2019-04-27 | 16:00 | BOISKO (Rudnica 1) | 7:1 |
Kolejka: 19 w dniach 2019-05-04/2019-05-05
36 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | ZJEDNOCZENI JENINIEC | 2019-05-05 | 14:00 | BOISKO (Rudnica 1) | 4:2 |
37 | KS NOWINY WIELKIE | - | ISKRA JANCZEWO | 2019-05-05 | 13:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 3:4 |
38 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | GKP KŁODAWA | 2019-05-04 | 18:00 | BOISKO (Wojcieszyce 1) | 1:1 |
39 | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | - | FENIX ŚCIECHÓW | 2019-05-05 | 14:00 | Maszewo, Kręta 1 | 3:4 |
40 | ORZEŁ TRZCINNA | - | WICHER STAW | 2019-05-05 | 13:00 | BOISKO (Trzcinna 1) | 2:0 |
41 | Pauza: SPARTAN SOSNY | - | GKP BOGDANIEC | ____-__-__ | __:__ | : | |
42 | WARTA II GORZÓW | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-05-05 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 1:3 |
Kolejka: 20 w dniach 2019-05-11/2019-05-12
43 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | WARTA II GORZÓW | 2019-05-12 | 12:00 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 1:3 |
44 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | : |
45 | GKP BOGDANIEC | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-05-12 | 15:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 2:2 |
46 | WICHER STAW | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | 2019-05-12 | 14:00 | Staw 000 | 0:4 V |
47 | FENIX ŚCIECHÓW | - | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | 2019-05-12 | 13:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 1:3 |
48 | GKP KŁODAWA | - | KS NOWINY WIELKIE | 2019-05-11 | 17:00 | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | 2:2 |
49 | ISKRA JANCZEWO | - | KOSMOS 78 RUDNICA | 2019-05-12 | 13:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 1:2 |
Kolejka: 21 w dniach 2019-03-24/2019-05-19
50 | ISKRA JANCZEWO | - | ZJEDNOCZENI JENINIEC | 2019-05-19 | 13:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 0:2 |
51 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | GKP KŁODAWA | 2019-03-24 | 15:00 | BOISKO (Rudnica 1) | 1:2 |
52 | KS NOWINY WIELKIE | - | FENIX ŚCIECHÓW | 2019-05-19 | 13:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 2:3 |
53 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | WICHER STAW | 2019-05-18 | 18:00 | BOISKO (Wojcieszyce 1) | 4:2 |
54 | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | - | GKP BOGDANIEC | 2019-05-18 | 16:00 | Maszewo, Kręta 1 | 1:2 |
55 | ORZEŁ TRZCINNA | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-05-19 | 13:00 | BOISKO (Trzcinna 1) | 0:8 |
56 | Pauza: SPARTAN SOSNY | - | WARTA II GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | : |
Kolejka: 22 w dniach 2019-05-25/2019-05-26
57 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | Bogdaniec, Pocztowa 7 | : |
58 | WARTA II GORZÓW | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-05-26 | 18:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 3:0 |
59 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | 2019-05-25 | 17:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 12:0 |
60 | GKP BOGDANIEC | - | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | 2019-05-26 | 16:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 3:0 |
61 | WICHER STAW | - | KS NOWINY WIELKIE | 2019-05-26 | 13:00 | Staw 000 | 5:2 |
62 | FENIX ŚCIECHÓW | - | KOSMOS 78 RUDNICA | 2019-05-26 | 16:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 1:3 |
63 | GKP KŁODAWA | - | ISKRA JANCZEWO | 2019-05-25 | 17:00 | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | 4:1 |
Kolejka: 23 w dniach 2019-06-01/2019-06-02
64 | GKP KŁODAWA | - | ZJEDNOCZENI JENINIEC | 2019-06-01 | 17:00 | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | 2:0 |
65 | ISKRA JANCZEWO | - | FENIX ŚCIECHÓW | 2019-06-01 | 16:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 5:2 |
66 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | WICHER STAW | 2019-06-02 | 14:00 | BOISKO (Rudnica 1) | 2:2 |
67 | KS NOWINY WIELKIE | - | GKP BOGDANIEC | 2019-06-02 | 14:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 1:3 |
68 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-06-01 | 18:00 | BOISKO (Wojcieszyce 1) | 0:6 V |
69 | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | - | WARTA II GORZÓW | 2019-06-01 | 17:00 | Maszewo, Kręta 1 | 0:3 |
70 | ORZEŁ TRZCINNA | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | BOISKO (Trzcinna 1) | : |
Kolejka: 24 w dniach 2019-06-08/2019-06-09
71 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-06-09 | 12:00 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 3:1 |
72 | Pauza: SPARTAN SOSNY | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | ____-__-__ | __:__ | : | |
73 | WARTA II GORZÓW | - | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | 2019-06-09 | 16:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 15:1 |
74 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | KS NOWINY WIELKIE | 2019-06-08 | 17:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 4:0 |
75 | GKP BOGDANIEC | - | KOSMOS 78 RUDNICA | 2019-06-09 | 15:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 2:2 |
76 | WICHER STAW | - | ISKRA JANCZEWO | 2019-06-09 | 14:00 | Staw 000 | 1:3 |
77 | FENIX ŚCIECHÓW | - | GKP KŁODAWA | 2019-06-09 | 13:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 0:5 |
Kolejka: 25 w dniach 2019-06-15/2019-06-16
78 | FENIX ŚCIECHÓW | - | ZJEDNOCZENI JENINIEC | 2019-06-16 | 15:00 | Boisko Sportowe (Ściechów 79) | 2:3 |
79 | GKP KŁODAWA | - | WICHER STAW | 2019-06-15 | 17:00 | Gkp Kłodawa (Kłodawa, Gorzowska ) | 3:0 V |
80 | ISKRA JANCZEWO | - | GKP BOGDANIEC | 2019-06-16 | 15:00 | Janczewo, Topolowa 1 | 8:5 |
81 | KOSMOS 78 RUDNICA | - | WKS RÓŻA RÓŻANKI | 2019-06-16 | 15:00 | BOISKO (Rudnica 1) | 0:1 |
82 | KS NOWINY WIELKIE | - | WARTA II GORZÓW | 2019-06-15 | 16:00 | BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4) | 0:14 |
83 | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | - | Pauza: SPARTAN SOSNY | ____-__-__ | __:__ | BOISKO (Wojcieszyce 1) | : |
84 | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | - | ORZEŁ TRZCINNA | 2019-06-16 | 15:00 | Maszewo, Kręta 1 | 2:3 |
Kolejka: 26 w dniach 2019-06-21/2019-06-23
85 | ZJEDNOCZENI JENINIEC | - | KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW | 2019-06-23 | 12:00 | Bogdaniec, Pocztowa 7 | 4:5 |
86 | ORZEŁ TRZCINNA | - | PROGRES SHR WOJCIESZYCE | 2019-06-23 | 15:00 | BOISKO (Trzcinna 1) | 3:1 |
87 | Pauza: SPARTAN SOSNY | - | KS NOWINY WIELKIE | ____-__-__ | __:__ | : | |
88 | WARTA II GORZÓW | - | KOSMOS 78 RUDNICA | 2019-06-21 | 16:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 4:3 |
89 | WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | ISKRA JANCZEWO | 2019-06-23 | 15:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 7:4 |
90 | GKP BOGDANIEC | - | GKP KŁODAWA | 2019-06-23 | 15:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 3:4 |
91 | WICHER STAW | - | FENIX ŚCIECHÓW | 2019-06-23 | 15:00 | Staw 000 | 0:1 |