Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior "*" Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26/2017-10-29

1BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-08-2712:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)3:0 V
2PIAST KARNIN - CZARNI BROWAR WITNICA2017-08-2617:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:4
3LUBUSZANIN DREZDENKO - STILON GORZÓW2017-08-2710:00Stare Bielice 13:5
4STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-10-2913:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)2:1
5WARTA II GORZÓW - Pauza: WARTA III GORZÓW____-__-____:__:


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-01/2017-09-21

6SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - Pauza: WARTA III GORZÓW____-__-____:__:
7ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - WARTA II GORZÓW2017-09-2118:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:3
8LUBUSZANIN DREZDENKO - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-0311:00Rąpin 03:2
9CZARNI BROWAR WITNICA - STILON GORZÓW2017-09-0117:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:3
10BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - PIAST KARNIN2017-09-0314:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)7:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09/2017-09-12

11PIAST KARNIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-0911:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:2
12STILON GORZÓW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-09-1017:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)8:1
13STEINPOL-ILANKA RZEPIN - CZARNI BROWAR WITNICA2017-09-1217:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )6:2
14WARTA II GORZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-09-1015:00Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 3:1
15Pauza: WARTA III GORZÓW - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ____-__-____:__:


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16/2017-09-18

16SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-09-1712:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:2
17LUBUSZANIN DREZDENKO - Pauza: ____-__-____:__Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60):
18CZARNI BROWAR WITNICA - WARTA II GORZÓW2017-09-1711:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)4:1
19BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-1616:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)6:4
20PIAST KARNIN - STILON GORZÓW2017-09-1816:30Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:8


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-24

21STILON GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-2411:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)10:0
22STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PIAST KARNIN2017-09-2415:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)3:0
23WARTA II GORZÓW - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-09-2412:00Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 16:2
24Pauza: WARTA III GORZÓW - CZARNI BROWAR WITNICA____-__-____:__:
25ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-09-2412:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

26SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-10-0114:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:4
27CZARNI BROWAR WITNICA - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-10-0112:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:0
28BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - Pauza: ____-__-____:__Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2):
29PIAST KARNIN - WARTA II GORZÓW2017-10-0113:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:11
30STILON GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-10-0111:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)14:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-08

31STEINPOL-ILANKA RZEPIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-10-0815:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )3:0
32WARTA II GORZÓW - STILON GORZÓW2017-10-0814:00Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 0:4
33Pauza: WARTA III GORZÓW - PIAST KARNIN____-__-____:__:
34ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-10-0812:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)2:3
35LUBUSZANIN DREZDENKO - CZARNI BROWAR WITNICA2017-10-0813:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

36SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - CZARNI BROWAR WITNICA2017-10-1512:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)0:0
37BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-10-1515:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)0:2
38PIAST KARNIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-10-1513:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)2:1
39STILON GORZÓW - Pauza: ____-__-____:__Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29):
40STEINPOL-ILANKA RZEPIN - WARTA II GORZÓW2017-10-1411:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )4:8


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-18/2017-11-08

41WARTA II GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-11-0814:30Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 5:1
42Pauza: WARTA III GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN____-__-____:__:
43ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - STILON GORZÓW2017-10-1816:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:4
44LUBUSZANIN DREZDENKO - PIAST KARNIN2017-10-2113:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60)3:0 V
45CZARNI BROWAR WITNICA - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW2017-10-2212:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:2