Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-25/2018-09-18

1WARTA GORZÓW Wlkp. - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-08-2617:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )0:2
2UKS CZARNI ŻAGAŃ - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-08-2511:00UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)0:7
3STILON II GORZÓW Wlkp. - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-08-2511:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)2:1
4SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - PROMIEŃ ŻARY2018-09-1817:30Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1)5:0


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-29

5LUBUSZANIN DREZDENKO - PROMIEŃ ŻARY2018-08-2917:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)1:1
6PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-08-2911:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 64:3
7KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-08-2917:30Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)1:1
8UKS CZARNI ŻAGAŃ - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-08-2917:00UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-02

9UKS CZARNI ŻAGAŃ - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-0111:00UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)0:6
10STILON II GORZÓW Wlkp. - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-0110:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)1:0
11SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-09-0211:00Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1)2:7
12PROMIEŃ ŻARY - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-09-0111:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-05

13LUBUSZANIN DREZDENKO - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-09-0517:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)3:4
14KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - PROMIEŃ ŻARY2018-09-0517:30Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)5:1
15WARTA GORZÓW Wlkp. - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-09-0517:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )5:0
16UKS CZARNI ŻAGAŃ - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-09-0517:30UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)0:3


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-08

17STILON II GORZÓW Wlkp. - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-0811:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)0:3
18SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-09-0811:00Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1)11:1
19PROMIEŃ ŻARY - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-0811:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)0:3
20PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-09-0817:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 62:0


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-12/2018-10-17

21LUBUSZANIN DREZDENKO - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-09-1217:30Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)0:4
22WARTA GORZÓW Wlkp. - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-09-1217:30Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )3:3
23UKS CZARNI ŻAGAŃ - PROMIEŃ ŻARY2018-09-1217:30UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)0:7
24STILON II GORZÓW Wlkp. - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-10-1716:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-15

25SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-1511:00Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1)1:5
26PROMIEŃ ŻARY - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-09-1511:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)3:5
27PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-09-1514:00Baczyna, Szkolna 65:0
28KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-1511:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)5:0


Kolejka: 8 w dniach 2018-09-22

29LUBUSZANIN DREZDENKO - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-2211:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4)1:2
30KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-09-2211:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)7:0
31PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-09-2217:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 61:2
32PROMIEŃ ŻARY - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-09-2211:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

33PROMIEŃ ŻARY - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-09-2911:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38):
34SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-09-2911:00Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1):
35STILON II GORZÓW Wlkp. - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-09-3013:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):
36WARTA GORZÓW Wlkp. - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-09-2911:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

37LUBUSZANIN DREZDENKO - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-10-0611:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):
38WARTA GORZÓW Wlkp. - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-10-0711:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
39KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-10-0716:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
40PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - PROMIEŃ ŻARY2018-10-0716:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6:


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

41PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-1314:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6:
42PROMIEŃ ŻARY - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-10-1311:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38):
43SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-10-1311:00Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1):
44STILON II GORZÓW Wlkp. - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-10-1412:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

45LUBUSZANIN DREZDENKO - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-10-2011:00Boisko Sportowe (Stare Bielice ):
46UKS CZARNI ŻAGAŃ - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-10-2013:30UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4):
47WARTA GORZÓW Wlkp. - PROMIEŃ ŻARY2018-10-2115:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
48KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-10-2115:30Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):


Kolejka: 13 w dniach 2018-10-27

49KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-10-2711:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
50PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-10-2711:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6:
51PROMIEŃ ŻARY - UKS CZARNI ŻAGAŃ2018-10-2711:00KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38):
52SPARTAKUS ZIELONA GÓRA - STILON II GORZÓW Wlkp.2018-10-2711:00Boisko przy Amelii (Boisko nr 2) (Zielona Góra, Amelii 1):


Kolejka: 14 w dniach 2018-11-03

53LUBUSZANIN DREZDENKO - SPARTAKUS ZIELONA GÓRA2018-11-0311:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
54STILON II GORZÓW Wlkp. - PROMIEŃ ŻARY2018-11-0311:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):
55UKS CZARNI ŻAGAŃ - PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp.2018-11-0311:00UKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4):
56WARTA GORZÓW Wlkp. - KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2018-11-0311:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):