Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka C1 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-08-25/2018-09-19

1ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-08-2515:30Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)0:2
2BUDOWLANI LUBSKO - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-08-2511:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)3:3
3STILON GORZÓW Wlkp. - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-09-1917:00Boisko piłkarskie w Janczewie (Janczewo 27a)6:2
4STEINPOL-ILANKA RZEPIN - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-08-2617:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)4:1


Kolejka: 2 w dniach 2018-08-29/2018-09-20

5AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-09-2017:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )4:0
6TS MASTERCHEM PRZYLEP - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-08-2911:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )2:3
7WARTA GORZÓW Wlkp. - STILON GORZÓW Wlkp.2018-08-2916:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )1:12
8ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - BUDOWLANI LUBSKO2018-08-2918:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)10:1


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-26

9BUDOWLANI LUBSKO - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-0113:30MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:5
10STILON GORZÓW Wlkp. - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-09-2616:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)7:0
11STEINPOL-ILANKA RZEPIN - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-0214:30Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)5:0
12PROGRES GORZÓW Wlkp. - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-09-0210:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)5:1


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-05

13AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-09-0517:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )3:0
14WARTA GORZÓW Wlkp. - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-09-0517:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )2:1
15ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-0517:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)0:2
16BUDOWLANI LUBSKO - STILON GORZÓW Wlkp.2018-09-0517:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:7


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-08/2018-09-09

17STILON GORZÓW Wlkp. - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-0817:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)3:2
18STEINPOL-ILANKA RZEPIN - BUDOWLANI LUBSKO2018-09-0911:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)9:1
19PROGRES GORZÓW Wlkp. - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-09-0911:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)6:3
20TS MASTERCHEM PRZYLEP - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-0911:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )8:6


Kolejka: 6 w dniach 2018-09-12/2018-10-17

21AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-1217:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )3:0
22ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-10-1716:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
23BUDOWLANI LUBSKO - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-09-1217:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)3:4
24STILON GORZÓW Wlkp. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-1217:00Boisko piłkarskie w Janczewie (Janczewo 27a)2:1


Kolejka: 7 w dniach 2018-09-15

25STEINPOL-ILANKA RZEPIN - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-1517:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)2:1
26PROGRES GORZÓW Wlkp. - STILON GORZÓW Wlkp.2018-09-1510:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)0:2
27TS MASTERCHEM PRZYLEP - BUDOWLANI LUBSKO2018-09-1511:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )3:1
28ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-1516:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)3:4


Kolejka: 8 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

29AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-09-2314:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )7:2
30WARTA GORZÓW Wlkp. - BUDOWLANI LUBSKO2018-09-2214:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )3:0 V
31TS MASTERCHEM PRZYLEP - STILON GORZÓW Wlkp.2018-09-2312:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )1:1
32PROGRES GORZÓW Wlkp. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-09-2311:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)1:1


Kolejka: 9 w dniach 2018-09-29/2018-09-30

33PROGRES GORZÓW Wlkp. - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-09-3011:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)2:3
34STEINPOL-ILANKA RZEPIN - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-09-3016:30Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)0:1
35STILON GORZÓW Wlkp. - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-09-3011:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1)1:0
36BUDOWLANI LUBSKO - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-09-2913:30MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:4 V


Kolejka: 10 w dniach 2018-10-06/2018-10-11

37AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - BUDOWLANI LUBSKO2018-10-0714:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii )9:1
38ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - STILON GORZÓW Wlkp.2018-10-1116:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)0:4
39WARTA GORZÓW Wlkp. - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-0614:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )2:2
40TS MASTERCHEM PRZYLEP - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-10-0711:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )1:2


Kolejka: 11 w dniach 2018-10-13/2018-10-24

41TS MASTERCHEM PRZYLEP - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-10-1311:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna )1:7
42PROGRES GORZÓW Wlkp. - WARTA GORZÓW Wlkp.2018-10-1411:00KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1)4:0
43STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-10-1416:00Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa )0:0
44STILON GORZÓW Wlkp. - BUDOWLANI LUBSKO2018-10-2415:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):


Kolejka: 12 w dniach 2018-10-19/2018-10-21

45AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - STILON GORZÓW Wlkp.2018-10-2114:00Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ):
46BUDOWLANI LUBSKO - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-10-1916:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48):
47ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-10-2011:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
48WARTA GORZÓW Wlkp. - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-10-2112:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):


Kolejka: 13 w dniach 2018-10-27

49WARTA GORZÓW Wlkp. - AP MM FALUBAZ Zielona Góra 2018-10-2713:30Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
50TS MASTERCHEM PRZYLEP - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-10-2713:30TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
51PROGRES GORZÓW Wlkp. - BUDOWLANI LUBSKO2018-10-2713:30KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1):
52STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STILON GORZÓW Wlkp.2018-10-2713:30Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):


Kolejka: 14 w dniach 2018-11-03

53AP MM FALUBAZ Zielona Góra  - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-11-0313:30Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ):
54STILON GORZÓW Wlkp. - PROGRES GORZÓW Wlkp.2018-11-0313:30Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Baczyna, Gorzowska 1):
55BUDOWLANI LUBSKO - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-11-0313:30MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48):
56WARTA GORZÓW Wlkp. - ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK2018-11-0313:30Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):