Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka C1 Trampkarz
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2018-08-25/2018-09-19
1 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-08-25 | 15:30 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 0:2 |
2 | BUDOWLANI LUBSKO | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-08-25 | 11:00 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 3:3 |
3 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-09-19 | 17:00 | Boisko piłkarskie w Janczewie (Janczewo 27a) | 6:2 |
4 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-08-26 | 17:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 4:1 |
Kolejka: 2 w dniach 2018-08-29/2018-09-20
5 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-09-20 | 17:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 4:0 |
6 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-08-29 | 11:00 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 2:3 |
7 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-08-29 | 16:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 1:12 |
8 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-08-29 | 18:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 10:1 |
Kolejka: 3 w dniach 2018-09-01/2018-09-26
9 | BUDOWLANI LUBSKO | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-09-01 | 13:30 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 0:5 |
10 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-09-26 | 16:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1) | 7:0 |
11 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-09-02 | 14:30 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 5:0 |
12 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-09-02 | 10:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 5:1 |
Kolejka: 4 w dniach 2018-09-05
13 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-09-05 | 17:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 3:0 |
14 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-09-05 | 17:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 2:1 |
15 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-05 | 17:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 0:2 |
16 | BUDOWLANI LUBSKO | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-09-05 | 17:00 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 0:7 |
Kolejka: 5 w dniach 2018-09-08/2018-09-09
17 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-09-08 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1) | 3:2 |
18 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-09-09 | 11:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 9:1 |
19 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-09-09 | 11:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 6:3 |
20 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-09-09 | 11:00 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 8:6 |
Kolejka: 6 w dniach 2018-09-12/2018-10-17
21 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-09-12 | 17:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 3:0 |
22 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-10-17 | 16:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 2:1 |
23 | BUDOWLANI LUBSKO | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-09-12 | 17:00 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 3:4 |
24 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-12 | 17:00 | Boisko piłkarskie w Janczewie (Janczewo 27a) | 2:1 |
Kolejka: 7 w dniach 2018-09-15
25 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-09-15 | 17:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 2:1 |
26 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-09-15 | 10:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 0:2 |
27 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-09-15 | 11:00 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 3:1 |
28 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-09-15 | 16:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 3:4 |
Kolejka: 8 w dniach 2018-09-22/2018-09-23
29 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-09-23 | 14:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 7:2 |
30 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-09-22 | 14:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 3:0 V |
31 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-09-23 | 12:00 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 1:1 |
32 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-23 | 11:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 1:1 |
Kolejka: 9 w dniach 2018-09-29/2018-09-30
33 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-09-30 | 11:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 2:3 |
34 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-09-30 | 16:30 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 0:1 |
35 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-09-30 | 11:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1) | 1:0 |
36 | BUDOWLANI LUBSKO | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-09-29 | 13:30 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 0:4 V |
Kolejka: 10 w dniach 2018-10-06/2018-10-11
37 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-10-07 | 14:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 9:1 |
38 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-10-11 | 16:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 3:0 V |
39 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-06 | 14:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 2:2 |
40 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-10-07 | 11:00 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 1:2 |
Kolejka: 11 w dniach 2018-10-13/2018-10-24
41 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-10-13 | 11:00 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 1:7 |
42 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2018-10-14 | 11:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 4:0 |
43 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-10-14 | 16:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 0:0 |
44 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-10-24 | 15:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1) | 3:0 V |
Kolejka: 12 w dniach 2018-10-19/2018-10-21
45 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-10-21 | 14:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 2:0 |
46 | BUDOWLANI LUBSKO | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-19 | 16:00 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 0:5 |
47 | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-10-20 | 11:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) | 0:2 |
48 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-10-21 | 12:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 2:2 |
Kolejka: 13 w dniach 2018-10-26/2018-10-27
49 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | 2018-10-27 | 13:30 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 2:3 |
50 | TS MASTERCHEM PRZYLEP | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-10-27 | 13:30 | TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ) | 0:0 |
51 | PROGRES GORZÓW Wlkp. | - | BUDOWLANI LUBSKO | 2018-10-27 | 13:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 7:3 |
52 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | STILON GORZÓW Wlkp. | 2018-10-26 | 16:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 2:2 |
Kolejka: 14 w dniach 2018-11-03
53 | AP MM FALUBAZ Zielona Góra | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-11-03 | 13:30 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 2:0 |
54 | STILON GORZÓW Wlkp. | - | PROGRES GORZÓW Wlkp. | 2018-11-03 | 13:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 1) | 0:0 |
55 | BUDOWLANI LUBSKO | - | TS MASTERCHEM PRZYLEP | 2018-11-03 | 10:30 | MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) | 4:4 |
56 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK | 2018-11-03 | 13:30 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 4:0 |