Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka D1 Młodzik "WIOSNA" Grupa 2 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2019-04-05/2019-04-06
1 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | PROGRES GORZÓW | 2019-04-06 | 11:00 | GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) | 1:7 |
2 | UKS Czwórka Kostrzyn | - | UKS Celuloza Kostrzyn | 2019-04-05 | 16:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 4:3 |
3 | WARTA GORZÓW | - | PUKS MAKSYMILIAN | 2019-04-06 | 12:30 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 3:1 |
4 | PAP BOSKO | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-04-05 | 16:30 | Sulęcin, Winna Góra 1 | 0:4 |
5 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | STILON GORZÓW | 2019-04-06 | 11:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 2:0 |
6 | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | - | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | 2019-04-06 | 11:00 | Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7) | 0:5 |
Kolejka: 2 w dniach 2019-04-12/2019-04-14
7 | PROGRES GORZÓW | - | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | 2019-04-12 | 18:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 0:4 |
8 | STILON GORZÓW | - | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | 2019-04-13 | 12:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 3:0 |
9 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-04-14 | 10:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 0:2 |
10 | PUKS MAKSYMILIAN | - | PAP BOSKO | 2019-04-13 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0 | 0:4 |
11 | UKS Celuloza Kostrzyn | - | WARTA GORZÓW | 2019-04-13 | 13:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:0 |
12 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | UKS Czwórka Kostrzyn | 2019-04-13 | 11:00 | GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) | 3:7 |
Kolejka: 3 w dniach 2019-04-27/2019-05-31
13 | UKS Czwórka Kostrzyn | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-31 | 19:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:1 |
14 | WARTA GORZÓW | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2019-04-27 | 13:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 5:2 |
15 | PAP BOSKO | - | UKS Celuloza Kostrzyn | 2019-04-28 | 13:00 | Sulęcin, Winna Góra 1 | 3:9 |
16 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | PUKS MAKSYMILIAN | 2019-04-27 | 11:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 5:1 |
17 | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-04-28 | 12:00 | Różanki, Sportowa | 3:1 |
18 | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2019-04-28 | 10:00 | Różanki, Sportowa | 1:1 |
Kolejka: 4 w dniach 2019-04-24/2019-05-25
19 | PROGRES GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2019-05-05 | 10:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 3:2 |
20 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | 2019-05-05 | 10:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 0:6 |
21 | PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | 2019-05-04 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0 | 5:0 |
22 | UKS Celuloza Kostrzyn | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-04-24 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:1 |
23 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | PAP BOSKO | 2019-05-04 | 11:00 | GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) | 5:2 |
24 | UKS Czwórka Kostrzyn | - | WARTA GORZÓW | 2019-05-25 | 17:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 1:3 |
Kolejka: 5 w dniach 2019-05-07/2019-05-20
25 | WARTA GORZÓW | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-08 | 18:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 0:2 |
26 | PAP BOSKO | - | UKS Czwórka Kostrzyn | 2019-05-08 | 18:00 | Sulęcin, Winna Góra 1 | 0:2 |
27 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2019-05-14 | 18:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 2:0 |
28 | UKS Celuloza Kostrzyn | - | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | 2019-05-20 | 18:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:1 |
29 | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | - | PUKS MAKSYMILIAN | 2019-05-07 | 16:30 | Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 | 7:1 |
30 | STILON GORZÓW | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-08 | 18:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:1 |
Kolejka: 6 w dniach 2019-05-10/2019-05-15
31 | PROGRES GORZÓW | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-10 | 18:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 15:1 |
32 | PUKS MAKSYMILIAN | - | STILON GORZÓW | 2019-05-11 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0 | 2:1 |
33 | UKS Celuloza Kostrzyn | - | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | 2019-05-15 | 17:30 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:6 |
34 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | 2019-05-11 | 11:00 | GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) | 0:3 |
35 | UKS Czwórka Kostrzyn | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-05-10 | 17:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:4 |
36 | WARTA GORZÓW | - | PAP BOSKO | 2019-05-11 | 14:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 2:3 |
Kolejka: 7 w dniach 2019-05-18/2019-05-19
37 | PAP BOSKO | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-18 | 11:00 | Sulęcin, Winna Góra 1 | 1:5 |
38 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | WARTA GORZÓW | 2019-05-18 | 11:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 2:3 |
39 | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn | 2019-05-18 | 16:00 | Różanki, Sportowa 9 | 0:9 |
40 | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2019-05-18 | 14:30 | Różanki, Sportowa 9 | 4:0 |
41 | STILON GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn | 2019-05-18 | 11:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 0:6 |
42 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | PUKS MAKSYMILIAN | 2019-05-19 | 11:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 3:2 |
Kolejka: 8 w dniach 2019-05-21/2019-06-05
43 | PROGRES GORZÓW | - | PUKS MAKSYMILIAN | 2019-05-22 | 18:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 2:0 |
44 | UKS Celuloza Kostrzyn | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-22 | 18:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 11:0 |
45 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | STILON GORZÓW | 2019-05-22 | 18:00 | GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) | 0:3 |
46 | UKS Czwórka Kostrzyn | - | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | 2019-05-22 | 19:15 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 7:2 |
47 | WARTA GORZÓW | - | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | 2019-06-05 | 18:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 3:1 |
48 | PAP BOSKO | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-05-21 | 17:00 | Sulęcin, Winna Góra 1 | 2:5 |
Kolejka: 9 w dniach 2019-05-25/2019-05-27
49 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-27 | 18:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 3:1 |
50 | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | - | PAP BOSKO | 2019-05-27 | 17:00 | Różanki, Sportowa 9 | 7:2 |
51 | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2019-05-25 | 10:00 | Różanki, Sportowa 9 | 1:2 |
52 | STILON GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn | 2019-05-27 | 19:15 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 0:7 |
53 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2019-05-26 | 10:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 3:2 |
54 | PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS Celuloza Kostrzyn | 2019-05-25 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0 | 2:2 |
Kolejka: 10 w dniach 2019-05-23/2019-05-29
55 | PROGRES GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn | 2019-05-29 | 17:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 1:1 |
56 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | PUKS MAKSYMILIAN | 2019-05-29 | 17:00 | GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) | 0:3 V |
57 | UKS Czwórka Kostrzyn | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-23 | 10:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 11:3 |
58 | WARTA GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2019-05-29 | 17:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 5:1 |
59 | PAP BOSKO | - | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | 2019-05-29 | 17:00 | Sulęcin, Winna Góra 1 | 4:7 |
60 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | 2019-05-29 | 17:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 2:2 |
Kolejka: 11 w dniach 2019-06-01
61 | UKS CHEMIK II SPORT GORZÓW | - | PROGRES GORZÓW | 2019-06-01 | 10:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 4:1 |
62 | UKS CHEMIK I SPORT GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-06-01 | 12:00 | WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) | 6:3 |
63 | STILON GORZÓW | - | PAP BOSKO | 2019-06-01 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 5:1 |
64 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | WARTA GORZÓW | 2019-06-01 | 10:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 0:2 |
65 | PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS Czwórka Kostrzyn | 2019-06-01 | 10:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0 | 4:5 |
66 | UKS Celuloza Kostrzyn | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2019-06-01 | 10:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:0 |