Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga "LUBUSKA"

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2018-03-10/2018-05-16

1BUDOWLANI LUBSKO - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-05-0116:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:5
2PIAST KARNIN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-03-1015:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:2
3LUBUSZANIN DREZDENKO - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-05-1618:00Drezdenko, Mickiewicza 43:0
4CZARNI BROWAR WITNICA - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-05-0116:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)1:1
5MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - WARTA GORZÓW2018-05-0117:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)0:5
6ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - KORONA KOŻUCHÓW2018-05-0117:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)1:1
7SPROTAVIA SZPROTAWA - ARKA NOWA SÓL2018-05-0116:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)0:3
8TS MASTERCHEM PRZYLEP - DĄB PRZYBYSZÓW2018-05-0116:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)6:2


Kolejka: 17 w dniach 2018-03-17/2018-05-30

9TS MASTERCHEM PRZYLEP - BUDOWLANI LUBSKO2018-05-3017:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1):
10DĄB PRZYBYSZÓW - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-05-3018:30Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
11ARKA NOWA SÓL - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-05-3018:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
12KORONA KOŻUCHÓW - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-05-3018:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
13WARTA GORZÓW - CZARNI BROWAR WITNICA2018-03-1713:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )2:4
14SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-03-1714:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)1:2
15ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - PIAST KARNIN2018-05-3018:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
16STEINPOL-ILANKA RZEPIN - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-03-1715:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)2:4


Kolejka: 18 w dniach 2018-03-24/2018-05-16

17BUDOWLANI LUBSKO - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-03-2415:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:2
18TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-03-2415:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)0:1
19PIAST KARNIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-03-2415:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:3
20LUBUSZANIN DREZDENKO - WARTA GORZÓW2018-03-2415:00Drezdenko, Mickiewicza 43:4
21CZARNI BROWAR WITNICA - KORONA KOŻUCHÓW2018-05-1618:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:0
22MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - ARKA NOWA SÓL2018-03-2513:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)3:0
23ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - DĄB PRZYBYSZÓW2018-03-2415:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)2:2
24SPROTAVIA SZPROTAWA - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-04-2518:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)1:1


Kolejka: 19 w dniach 2018-03-31/2018-05-23

25SPROTAVIA SZPROTAWA - BUDOWLANI LUBSKO2018-03-3114:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)1:1
26TS MASTERCHEM PRZYLEP - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-03-3114:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)3:1
27DĄB PRZYBYSZÓW - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-03-3114:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)5:1
28ARKA NOWA SÓL - CZARNI BROWAR WITNICA2018-03-3114:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)1:1
29KORONA KOŻUCHÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-03-3114:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)2:1
30WARTA GORZÓW - PIAST KARNIN2018-05-2317:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
31SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-03-3114:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:2
32ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-03-3111:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)0:6


Kolejka: 20 w dniach 2018-04-07

33BUDOWLANI LUBSKO - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-04-0715:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:1
34STEINPOL-ILANKA RZEPIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-04-0714:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)2:1
35TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - WARTA GORZÓW2018-04-0715:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)0:2
36PIAST KARNIN - KORONA KOŻUCHÓW2018-04-0716:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:1
37LUBUSZANIN DREZDENKO - ARKA NOWA SÓL2018-04-0715:00Drezdenko, Mickiewicza 41:1
38CZARNI BROWAR WITNICA - DĄB PRZYBYSZÓW2018-04-0716:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:1
39MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-04-0716:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)4:1
40ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-04-0716:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)0:6


Kolejka: 21 w dniach 2018-04-14

41ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - BUDOWLANI LUBSKO2018-04-1416:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)3:1
42SPROTAVIA SZPROTAWA - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-04-1416:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)1:0
43TS MASTERCHEM PRZYLEP - CZARNI BROWAR WITNICA2018-04-1416:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)0:0
44DĄB PRZYBYSZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-04-1416:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)4:0
45ARKA NOWA SÓL - PIAST KARNIN2018-04-1416:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)0:2
46KORONA KOŻUCHÓW - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-04-1416:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)0:2
47WARTA GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-04-1414:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )2:1
48SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-04-1412:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:4


Kolejka: 22 w dniach 2018-04-21

49BUDOWLANI LUBSKO - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-04-2115:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)2:1
50ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - WARTA GORZÓW2018-04-2116:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)1:2
51STEINPOL-ILANKA RZEPIN - KORONA KOŻUCHÓW2018-04-2116:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)3:4
52TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - ARKA NOWA SÓL2018-04-2116:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)5:2
53PIAST KARNIN - DĄB PRZYBYSZÓW2018-04-2116:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:1
54LUBUSZANIN DREZDENKO - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-04-2116:00Drezdenko, Mickiewicza 40:1
55CZARNI BROWAR WITNICA - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-04-2117:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)0:0
56MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-04-2116:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)4:0


Kolejka: 23 w dniach 2018-04-27/2018-04-29

57MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - BUDOWLANI LUBSKO2018-04-2717:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)3:1
58ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - CZARNI BROWAR WITNICA2018-04-2816:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)3:1
59SPROTAVIA SZPROTAWA - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-04-2816:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)1:2
60TS MASTERCHEM PRZYLEP - PIAST KARNIN2018-04-2816:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)1:1
61DĄB PRZYBYSZÓW - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-04-2916:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)2:4
62ARKA NOWA SÓL - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-04-2816:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)3:1
63KORONA KOŻUCHÓW - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-04-2816:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)1:0
64WARTA GORZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-04-2814:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )1:0


Kolejka: 24 w dniach 2018-05-05

65BUDOWLANI LUBSKO - WARTA GORZÓW2018-05-0514:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:1
66SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - KORONA KOŻUCHÓW2018-05-0516:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:1
67ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - ARKA NOWA SÓL2018-05-0517:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)0:0
68STEINPOL-ILANKA RZEPIN - DĄB PRZYBYSZÓW2018-05-0517:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)3:2
69TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-05-0517:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)0:0
70PIAST KARNIN - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-05-0517:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)0:3
71LUBUSZANIN DREZDENKO - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-05-0516:00Drezdenko, Mickiewicza 42:1
72CZARNI BROWAR WITNICA - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-05-0517:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:0


Kolejka: 25 w dniach 2018-05-12

73CZARNI BROWAR WITNICA - BUDOWLANI LUBSKO2018-05-1217:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:0
74MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-05-1217:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)1:1
75ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - PIAST KARNIN2018-05-1217:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)3:2
76SPROTAVIA SZPROTAWA - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-05-1217:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)1:3
77TS MASTERCHEM PRZYLEP - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-05-1217:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1)3:4
78DĄB PRZYBYSZÓW - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-05-1217:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)2:2
79ARKA NOWA SÓL - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-05-1215:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)4:1
80KORONA KOŻUCHÓW - WARTA GORZÓW2018-05-1217:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)0:1


Kolejka: 26 w dniach 2018-05-19

81BUDOWLANI LUBSKO - KORONA KOŻUCHÓW2018-05-1916:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)0:2
82WARTA GORZÓW - ARKA NOWA SÓL2018-05-1916:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )1:1
83SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - DĄB PRZYBYSZÓW2018-05-1916:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)2:1
84ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-05-1918:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)1:4
85STEINPOL-ILANKA RZEPIN - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-05-1917:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)4:0
86TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-05-1917:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)5:2
87PIAST KARNIN - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-05-1917:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26)1:0
88LUBUSZANIN DREZDENKO - CZARNI BROWAR WITNICA2018-05-1917:00Drezdenko, Mickiewicza 41:1


Kolejka: 27 w dniach 2018-05-26

89LUBUSZANIN DREZDENKO - BUDOWLANI LUBSKO2018-05-2617:00Drezdenko, Mickiewicza 4:
90CZARNI BROWAR WITNICA - PIAST KARNIN2018-05-2617:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
91MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-05-2617:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
92ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-05-2617:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
93SPROTAVIA SZPROTAWA - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-05-2616:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
94TS MASTERCHEM PRZYLEP - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-05-2617:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1):
95DĄB PRZYBYSZÓW - WARTA GORZÓW2018-05-2617:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
96ARKA NOWA SÓL - KORONA KOŻUCHÓW2018-05-2617:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):


Kolejka: 28 w dniach 2018-06-02/2018-06-03

97BUDOWLANI LUBSKO - ARKA NOWA SÓL2018-06-0216:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48):
98KORONA KOŻUCHÓW - DĄB PRZYBYSZÓW2018-06-0217:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
99WARTA GORZÓW - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-06-0217:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
100SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-06-0217:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1):
101ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-06-0217:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
102STEINPOL-ILANKA RZEPIN - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-06-0217:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
103TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - CZARNI BROWAR WITNICA2018-06-0217:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
104PIAST KARNIN - LUBUSZANIN DREZDENKO2018-06-0313:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26):


Kolejka: 29 w dniach 2018-06-09

105PIAST KARNIN - BUDOWLANI LUBSKO2018-06-0917:00Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26):
106LUBUSZANIN DREZDENKO - TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2018-06-0917:00Drezdenko, Mickiewicza 4:
107CZARNI BROWAR WITNICA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-06-0917:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
108MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2018-06-0917:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
109ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2018-06-0917:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
110SPROTAVIA SZPROTAWA - WARTA GORZÓW2018-06-0917:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
111TS MASTERCHEM PRZYLEP - KORONA KOŻUCHÓW2018-06-0917:00TS Przylep (Przylep, Turystyczna 1):
112DĄB PRZYBYSZÓW - ARKA NOWA SÓL2018-06-0917:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):


Kolejka: 30 w dniach 2018-06-16

113BUDOWLANI LUBSKO - DĄB PRZYBYSZÓW2018-06-1617:00MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48):
114ARKA NOWA SÓL - TS MASTERCHEM PRZYLEP2018-06-1617:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
115KORONA KOŻUCHÓW - SPROTAVIA SZPROTAWA2018-06-1617:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
116WARTA GORZÓW - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2018-06-1617:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
117SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2018-06-1617:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1):
118ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - CZARNI BROWAR WITNICA2018-06-1617:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
119LUBUSZANIN DREZDENKO - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2018-06-1617:00Drezdenko, Mickiewicza 4:
120TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - PIAST KARNIN2018-06-1617:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):