Terminarz rozgrywek ligi: Puchar Polski "GORZÓW Wlkp."

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-12/2017-08-13

1BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - NOTEĆ STARE BIELICE2017-08-1318:00Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2)3:2
2STILON II GORZÓW - KS LUBNIEWICZANKA2017-08-1218:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)3:0
3DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - SHR WOJCIESZYCE2017-08-1318:00BOISKO (Stare Polichno 1)4:2
4KLUB SPORTOWY BIAŁCZ - WKS RÓŻA RÓŻANKI2017-08-1318:00Boisko KS Białcz (Białcz, Gorzowska )1:5
5JUWENIA BOCZÓW - ZNICZ TRZEMESZNO2017-08-1318:00JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )6:0
6ARKA MIERZĘCIN - AS PIESKI2017-08-1318:00Mierzęcin 10:3 V
7URAN TRZEBICZ - LEŚNIK BUSZÓW2017-08-1318:00BOISKO (Trzebicz 1)4:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-30/2017-09-06

8WARTA JEŻYKI - WARTA II GORZÓW2017-08-3017:30BOISKO (Jeżyki 23)3:5
9POGOŃ KRZESZYCE - SKP SŁUBICE2017-08-3017:30Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)1:3
10FC KURSKO - SOKÓŁ GOŚCIM2017-08-3017:30Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)3:2
11GKP KŁODAWA - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2017-08-3017:30Kłodawa, Kwiatowa 133:6
12 - ____-__-____:__Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
13GKP PSZCZEW - AS PIESKI2017-08-3017:30Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )3:0
14KLUB SPORTOWY RĄPIN - POGOŃ SKWIERZYNA*2017-08-3117:30boisko (Rąpin 1)1:14
15ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. - KOSMOS 78 RUDNICA2017-08-3017:30Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1)6:3
16MUSZELKA OGARDY - SPARTAK DESZCZNO2017-08-3017:30BOISKO (Ogardy 1)4:0
17 - LZS BOBRÓWKO____-__-____:__Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
18STILON II GORZÓW - TOROMA TORZYM2017-08-3017:30Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)5:1
19DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-08-3017:30BOISKO (Stare Polichno 1)1:9
20JUWENIA BOCZÓW - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-08-3017:30JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa )0:4
21WKS RÓŻA RÓŻANKI - CZARNI BROWAR WITNICA2017-08-3017:30WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)0:3
22CHROBRY DRZEŃSKO - POLONIA SŁUBICE2017-08-3018:00BOISKO (Drzeńsko 1)2:5
23WARTA SŁOŃSK - PIAST KARNIN2017-09-0517:30Słońsk, Wiejska 01:1
24POLONIA LIPKI WIELKIE - WARTA GORZÓW2017-08-3017:30Lipki Wielkie, Szosowa 355:7
25ODRA GÓRZYCA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-08-3017:30Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41)1:5
26URAN TRZEBICZ - ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA2017-09-0617:30BOISKO (Trzebicz 1)2:3
27MEPROZET STARE KUROWO  - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-08-3017:30Stadion Gminny (Stare Kurowo 1)1:2
28GKS BLEDZEW - ____-__-____:__Zemsko 0:
29STAL SULĘCIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-08-3017:30Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )0:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-12/2017-09-14

30SKP SŁUBICE - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-09-1317:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)0:5
31GKS BLEDZEW - WARTA SŁOŃSK2017-09-1317:00Zemsko 15:2
32WARTA II GORZÓW - STILON GORZÓW2017-09-1317:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)5:1
33GKP PSZCZEW - WARTA GORZÓW2017-09-1317:00Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka )1:3
34SPARTAK DESZCZNO - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-1317:00Maszewo, Kręta 12:12
35ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-09-1217:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)3:5
36KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - ZIELONI LUBIECHNIA W.2017-09-1317:00Baczyna, Szkolna 12:3
37POGOŃ SKWIERZYNA* - ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.2017-09-1417:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)5:0
38MUSZELKA OGARDY - CZARNI BROWAR WITNICA2017-09-1317:00BOISKO (Ogardy 1)1:5
39FC KURSKO - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-1317:00Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1)0:4
40STILON II GORZÓW - LZS BOBRÓWKO2017-09-1317:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29)6:9


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-27

41WARTA II GORZÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2017-09-2716:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)0:3 V
42ZIELONI LUBIECHNIA W. - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ2017-09-2716:00BOISKO (Lubiechnia Wielka 1)0:3 V
43GKS BLEDZEW - CZARNI BROWAR WITNICA2017-09-2716:00Zemsko 11:2
44POGOŃ SKWIERZYNA* - WARTA GORZÓW2017-09-2716:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:1
45LZS BOBRÓWKO - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2017-09-2716:00Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7)1:2
46POLONIA SŁUBICE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2017-09-2716:30STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)0:6