Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2019-04-24/2019-04-28
1 | STILON GORZÓW II | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | 2019-04-28 | 09:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 3:0 |
2 | SPARTAK DESZCZNO . | - | PIAST KARNIN. | 2019-04-24 | 16:30 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 0:1 |
Kolejka: 2 w dniach 2019-05-05/2019-05-09
3 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | - | SPARTAK DESZCZNO . | 2019-05-09 | 17:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 1:4 |
4 | WARTA GORZÓW II | - | STILON GORZÓW II | 2019-05-05 | 14:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 6:1 |
Kolejka: 3 w dniach 2019-05-07/2019-05-11
5 | SPARTAK DESZCZNO . | - | WARTA GORZÓW II | 2019-05-11 | 11:00 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 0:5 |
6 | PIAST KARNIN. | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | 2019-05-07 | 18:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | 1:0 |
Kolejka: 4 w dniach 2019-05-19
7 | WARTA GORZÓW II | - | PIAST KARNIN. | 2019-05-19 | 10:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | : |
8 | STILON GORZÓW II | - | SPARTAK DESZCZNO . | 2019-05-19 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
Kolejka: 5 w dniach 2019-05-22
9 | SPARTAK DESZCZNO . | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
10 | PIAST KARNIN. | - | STILON GORZÓW II | 2019-05-22 | 16:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | : |
11 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | - | WARTA GORZÓW II | 2019-05-22 | 16:00 | : |
Kolejka: 6 w dniach 2019-05-24/2019-05-25
12 | WARTA GORZÓW II | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
13 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | - | STILON GORZÓW II | 2019-05-25 | 11:00 | : | |
14 | PIAST KARNIN. | - | SPARTAK DESZCZNO . | 2019-05-24 | 18:00 | Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) | : |
Kolejka: 7 w dniach 2019-05-29
15 | PIAST KARNIN. | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
16 | SPARTAK DESZCZNO . | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | 2019-05-29 | 17:00 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | : |
17 | STILON GORZÓW II | - | WARTA GORZÓW II | 2019-05-29 | 16:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
Kolejka: 8 w dniach 2019-06-01/2019-06-02
18 | STILON GORZÓW II | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
19 | WARTA GORZÓW II | - | SPARTAK DESZCZNO . | 2019-06-02 | 14:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | : |
20 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | - | PIAST KARNIN. | 2019-06-01 | __:__ | : |
Kolejka: 9 w dniach 2019-06-15/2019-06-16
21 | PIAST KARNIN. | - | WARTA GORZÓW II | 2019-06-15 | __:__ | : | |
22 | SPARTAK DESZCZNO . | - | STILON GORZÓW II | 2019-06-16 | 10:00 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2019-06-22/2019-06-23
23 | SPARTAK DESZCZNO . | - | ____-__-__ | __:__ | : | ||
24 | STILON GORZÓW II | - | PIAST KARNIN. | 2019-06-22 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
25 | WARTA GORZÓW II | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ. | 2019-06-23 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | : |