Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "WIOSNA"
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2019-03-23/2019-04-10
1 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-04-10 | 17:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 0:6 |
2 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-03-23 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:5 |
3 | CARINA GUBIN | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-03-23 | 11:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | 0:5 |
4 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-03-23 | 11:00 | Boisko przy Amelii (Boisko nr 1) (Zielona Góra, Amelii 1) | 2:5 |
Kolejka: 2 w dniach 2019-03-30/2019-03-31
5 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-03-30 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Olimpijska | 5:0 |
6 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-03-30 | 11:00 | Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) | 2:1 |
7 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | CARINA GUBIN | 2019-03-31 | 11:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 19:0 |
8 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-03-30 | 11:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 0:5 |
Kolejka: 3 w dniach 2019-04-06/2019-04-17
9 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-04-06 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 0:1 |
10 | CARINA GUBIN | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-04-17 | 17:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | 2:4 |
11 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-04-06 | 14:30 | Boisko przy Amelii (Boisko nr 1) (Zielona Góra, Amelii 1) | 0:9 |
12 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-04-07 | 14:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | 1:4 |
Kolejka: 4 w dniach 2019-04-13/2019-04-14
13 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-04-14 | 16:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 1:0 |
14 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-04-14 | 14:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:1 |
15 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-04-13 | 12:00 | Boisko Sportowe (Stare Bielice ) | 1:6 |
16 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | CARINA GUBIN | 2019-04-13 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 7:4 |
Kolejka: 5 w dniach 2019-04-27/2019-04-28
17 | CARINA GUBIN | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-04-27 | 11:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | 1:5 |
18 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-04-28 | 13:00 | Boisko przy Amelii (Boisko nr 1) (Zielona Góra, Amelii 1) | 3:4 |
19 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-04-27 | 14:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | 10:2 |
20 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-04-27 | 11:00 | Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) | 0:4 |
Kolejka: 6 w dniach 2019-05-01
21 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-05-01 | 11:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | 2:1 |
22 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-05-01 | 11:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | 0:9 |
23 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-05-01 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 0:4 |
24 | CARINA GUBIN | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-05-01 | 11:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | 3:5 |
Kolejka: 7 w dniach 2019-05-04
25 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-05-04 | 15:00 | Boisko przy Amelii (Boisko nr 1) (Zielona Góra, Amelii 1) | 3:8 |
26 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | CARINA GUBIN | 2019-05-04 | 14:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | 3:0 V |
27 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-04 | 11:00 | Ośrodek treningowy (Zielona Góra, Amelii ) | 3:2 |
28 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-05-04 | 12:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 16:1 |
Kolejka: 8 w dniach 2019-05-12/2019-05-14
29 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-05-12 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 3:2 |
30 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-12 | 13:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 8:2 |
31 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | CARINA GUBIN | 2019-05-14 | 17:00 | Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) | : |
32 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-05-12 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | 9:1 |
Kolejka: 9 w dniach 2019-05-17/2019-05-19
33 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-05-19 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | : |
34 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-05-17 | 18:00 | Boisko LA ul. Sulechowska (Zielona Góra, Sulechowska 37A) | : |
35 | CARINA GUBIN | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-05-18 | 11:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | : |
36 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-05-18 | 12:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | : |
Kolejka: 10 w dniach 2019-05-25/2019-05-26
37 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-26 | 14:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | : |
38 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | CARINA GUBIN | 2019-05-26 | 11:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | : |
39 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-05-25 | 12:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
40 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-05-25 | 11:00 | Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) | : |
Kolejka: 11 w dniach 2019-05-29
41 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-05-29 | 17:00 | Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) | : |
42 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-05-29 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | : |
43 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-05-29 | 17:00 | Boisko przy Amelii (Boisko nr 1) (Zielona Góra, Amelii 1) | : |
44 | CARINA GUBIN | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-29 | 11:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | : |
Kolejka: 12 w dniach 2019-06-01/2019-06-02
45 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | CARINA GUBIN | 2019-06-02 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | : |
46 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-06-01 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | : |
47 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-06-02 | 11:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | : |
48 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-06-01 | 11:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
Kolejka: 13 w dniach 2019-06-08
49 | STILON I GORZÓW Wlkp. | - | WARTA GORZÓW Wlkp. | 2019-06-08 | 11:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | : |
50 | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | - | LUBUSZANIN DREZDENKO | 2019-06-08 | 11:00 | Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) | : |
51 | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-06-08 | 11:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 6 | : |
52 | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | - | CARINA GUBIN | 2019-06-08 | 11:00 | Boisko przy Amelii (Boisko nr 1) (Zielona Góra, Amelii 1) | : |
Kolejka: 14 w dniach 2019-06-15
53 | WARTA GORZÓW Wlkp. | - | SPARTAKUS ZIELONA GÓRA | 2019-06-15 | 11:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | : |
54 | CARINA GUBIN | - | PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW Wlkp. | 2019-06-15 | 11:00 | STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) | : |
55 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA | 2019-06-15 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | : |
56 | LUBUSZANIN DREZDENKO | - | STILON I GORZÓW Wlkp. | 2019-06-15 | 11:00 | Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) | : |