TKKF STILON GORZÓW ZWYCIĘŻA W FINALE - FUTSAL U-16

Na dzień 3 Lutego 2018 roku zaplanowany został Wojewódzki Finał Futsalu Dziewcząt do lat 16. Do turnieju przystąpiło osiem zespołów co jest bardzo pozytywnym prognostykiem dotyczącym piłki nożnej kobiet. Program turnieju był bardzo rozbudowany ze względu na to, że drużyny grały systemem każdy z każdym. Ostatecznie zwyciężyła drużyna TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

 

 

Końcowa klasyfikacja:

Lp

DRUŻYNA

BRAMKI

PUNKTY

+

-

BILANS

1.

TKKF Stilon Gorzów II

17

4

13

19

2.

TKKF Stilon Gorzów I

13

7

6

16

3.

Promień Żary I

13

7

6

12

4.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

5

8

-3

10

5.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

11

13

-2

9

6.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

4

12

-8

7

7.

MUKS 11 Zielona Góra

3

5

-2

7

8.

TKKF Stilon Gorzów III

2

12

-10

1

 

Wyniki spotkań:

Lp.

Drużyna

Wynik

Drużyna

1.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

1

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

2.

Promień Żary I

1

3

TKKF Stilon Gorzów II

3.

TKKF Stilon Gorzów III

0

2

TKKF Stilon Gorzów I

4.

MUKS 11 Zielona Góra

2

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

5.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

0

4

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

6.

TKKF Stilon Gorzów I

2

0

MUKS 11 Zielona Góra

7.

TKKF Stilon Gorzów II

3

0

TKKF Stilon Gorzów III

8.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

0

3

Promień Żary I

9.

Promień Żary I

4

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

10.

TKKF Stilon Gorzów III

1

2

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

11.

MUKS 11 Zielona Góra

0

1

TKKF Stilon Gorzów II

12.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

2

4

TKKF Stilon Gorzów I

13.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

1

1

TKKF Stilon Gorzów I

14.

TKKF Stilon Gorzów II

4

0

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

15.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

1

0

MUKS 11 Zielona Góra

16.

Promień Żary I

2

0

TKKF Stilon Gorzów III

17.

TKKF Stilon Gorzów III

1

2

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

18.

MUKS 11 Zielona Góra

1

0

Promień Żary I

19.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

2

0

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

20.

TKKF Stilon Gorzów I

2

4

TKKF Stilon Gorzów II

21.

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

0

1

TKKF Stilon Gorzów II

22.

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

0

1

TKKF Stilon Gorzów I

23.

Promień Żary I

3

2

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

24.

TKKF Stilon Gorzów III

0

0

MUKS 11 Zielona Góra

25.

MUKS 11 Zielona Góra

0

1

Lubuszanin MAKS Drezdenko II

26.

Lubuszanin MAKS Drezdenko I

1

0

TKKF Stilon Gorzów III

27.

TKKF Stilon Gorzów I

1

0

Promień Żary I

28.

TKKF Stilon Gorzów II

1

1

MUKS "PS" Kostrzyn n/O

 

Wyróżnienia indywidualne:

Bramkarka turnieju – Aleksadra Skrzypczak (MUKS 11 Zielona Góra)

Zawodniczka turnieju – Maja Szydełko (TKKF Stilon Gorzów II)

Zawodniczka turnieju – Klaudia Nowak (Promień Żary)

 

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie oraz wspólną grę.

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA