EGZANIM SĘDZIÓW KLASY "B" - II TERMIN

Egzamin sędziów klasy "B" w II terminie odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2016 według poniższego harmonogramu:

- godz.17.00      - test interwałowy - Gorzów, bieżnia przy LO nr 2 -  ul. Puszkina

- godz. 18.30     - test z przepisów gry ( 30 pytań) - wświeltlicy OZPN

Egzamin wiosenny klasy "B"

W dniu 12 marca 2016 r. o godz. 10.00 rozpoczną się egzaminy klasy „B” Podkolegium Gorzów – Drezdenko.

Miejsce egzaminów - Gorzów Wlkp. ul. Puszkina – Liceum Ogólnokształcące

HARMONOGRAM EGZAMINÓW:

  godz.9.30-9.45 przyjazd sędziów IV

 godz. 10,00 egzamin teoretyczny

 godz.10,40 egzamin kondycyjny - I grupa

 godz.11,20 egzamin kondycyjny - II grupa

 Zakończenie – ogłoszenie wyników

ZAŁĄCZNIK DO SPRAWOZDANIA

OBOWIĄZUJĄCY ZAŁĄCZNIK DO POBRANIA               TUTAJ…………………

 

Sędziowie wypełniający SPRAWOZDANIE W SYSTEMIE EXTRANET, w Arkuszu dodatkowym (pkt. 5) winni zawrzeć informacje  według wzoru.

  

WZORCOWE INFORMACJE PUNKT 5 SPRAWOZDANIA W EKSTRANECIE DO POBRANIA ……

testy interwałowe 21 lutego

Informujemy, że w dniu 21 lutego od godz. 11.00 na bieżni przy ul. Puszkina w Gorzowie odbędzie się sprawdzian interwałowy dla kandydatów na sędziów.

Starsi Koledzy, mając na uwadze, że 6 marca zdają egzamin w Sulechowie, mogą sprawdzić poziom wytrenowania i przygotowania do biegu w grupie na sygnał z płyty.

W dniu 21 lutego szkoła przy ul. Puszkina jest zamknięta i nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

Szkolenie sędziów Kadry "B"

Informujemy, że w dniu 22.01.2016 /piątek/ o godzinie 17,00 odbędzie się kolejne szkolenie kadry B w siedzibie OZPN w Gorzowie Wlkp.

Program szkolenia

Godzina 17.00 Informacje o przebiegu szkolenia.

Godzina 17.10 Test grupowy 20 pytań.

Godzina 17,30 Analiza rozwiązanego testu, grupowego, uzasadnienie odpowiedzi przez członków grupy.

Godzina 19.15 Test indywidualny 30 pytań

Godzina 19. 45 Informacje o dotychczasowym przebiegu szkolenia, przygotowanie do egzaminów w Podkolegium i w Lubuskim Kolegium Sędziów.

Godzina 20.00 Zakończenie szkolenia.

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA