Nieznaczna porażka juniorek młodszych z Zachodniopomorskim ZPN

Kolejny mecz rozegrała kadra wojewódzka juniorek młodszych w ramach mistrzostw Polski kadr wojewódzkich U-16 im. Ireny Półtorak. Tym razem reprezentacja Lubuskiego ZPN zmierzyły się z kadrą Zachodniopomorskiego ZPN.

 

Spotkanie odbyło się 25 października br. w Wałczu. Ze względu na zły stan murawy boiska trawiastego mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Pierwsza połowa meczu należała zdecydowanie do naszego zespołu, który wypracował sobie cztery stuprocentowe sytuacje. Jednakże żadna z tych sytuacji nie została zamieniona na gola. W tym okresie gry piłkarki Zachodniopomorskiego oddały dwa celne strzały z dystansu, które nasza bramkarka nie zdołała obronić. Druga połowa meczu obfitowała w sytuacje bramkowe zarówno z jednej jak i drugiej strony. Jedna z tych akcji zakończyła się zdobyciem gola przez Natalię Leśniewską. Mecz zakończył się porażką Lubuskiego ZPN 1:2.

 

Kadra wojewódzka juniorek młodszych wystąpiła w składzie: Martyna Kozakiewicz, Julia Karnacz, Pamela Kostanowicz, Nikola Michalska, Karolina Kowal, Julia Krzemińska, Natalia Jędrzejewska, Magdalena Góra, Maja Szydełko, Paula Michalska, Natalia Leśniewska, Karolina Jasińska, Kornelia Sówka, Joanna Klimczak, Marcelina Helińska (TKKF „Stilon” Gorzów Wlkp.).

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA